Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

124 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
17 juni 2015 - 22 september 2015
Het bericht ‘Integratiesubsidies weggesluisd’
Anoushka Schut-Welkzijn (VVD), Sjoerd Potters (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 juni 2015 - 7 juli 2015
De uitspraak van de burgemeester van Hilversum, die "de noodzakelijke emancipatieslag voor moslims" waarnaar wordt verwezen, vergelijkt met " emancipatiebeweging van de Rooms-Katholieke arbeidersbeweging rond de oorlog
Enneüs Heerma (CDA), Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 juni 2015 - 25 september 2015
Import van imams uit Marokko en Turkije en bondgenootschap met de Marokkaanse en Turkse overheid voor integratie en de-radicalisering
Sadet Karabulut (SP), Sjoerd Potters (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
3 april 2015 - 22 mei 2015
De kritiek vanuit het onderwijsveld op huidige aanpak op het voorkomen van radicalisering onder jongeren
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
2 april 2015 - 24 april 2015
Een tekort aan woningen voor statushouders
Sharon Gesthuizen (SP), Sadet Karabulut (SP)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
6 februari 2015 - 20 maart 2015
Het bericht dat bijna twee derde van de gevangenen allochtoon is
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Fred Teeven (VVD)
30 januari 2015 - 3 maart 2015
Het bericht ‘Inburgeringsplicht niet meer na vijf jaar en de conclusie van de advocaat generaal in zaak C-579/13, Europees Hof van Justitie
Malik Azmani (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
30 januari 2015 - 12 maart 2015
Het bericht dat allochtone daders een grotere kans op een zware straf hebben
Jeroen Recourt (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (VVD)
10 december 2014 - 4 februari 2015
De voortgaande misstanden bij moskee-internaten
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
21 november 2014 - 24 maart 2015
Het onderzoek 'Nederland en de islam: onbegrepen en moeizaam'
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 november 2014 - 10 februari 2015
Het bericht dat de Turks-Nederlandse vereniging DIDF niet welkom is in een buurthuis in Zaandam vanwege kritiek op de Turkse president
Gert-Jan Segers (CU), Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
4 november 2014 - 24 november 2014
De integratie van vluchtelingen naar aanleiding van de Integratiebarometer van Vluchtelingenwerk
Ahmed Marcouch (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 september 2014 - 13 oktober 2014
De brief ‘Beleidsreactie op het WODC rapport over de au-pairregeling’
Malik Azmani (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
26 mei 2014 - 3 juli 2014
Een islamitische geweldsprediker
Joram van Klaveren (GrBvK)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
1 mei 2014 - 22 mei 2014
Het mogelijk verdwijnen van taaleisen bij gezinshereniging
Sietse Fritsma (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 april 2014 - 13 mei 2014
De integratie van Somaliërs
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 februari 2014 - 25 maart 2014
Turkse campagnes tijdens de gemeenteraadsverkiezingen 2014
Joram van Klaveren (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
13 januari 2014 - 4 februari 2014
Arabische informatiebrieven van woningcorporaties
Joram van Klaveren (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 november 2013 - 3 december 2013
De afnemende deelname aan inburgering
Enneüs Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 november 2013 - 3 december 2013
Het bericht dat al bijna een jaar nauwelijks wordt ingeburgerd
Malik Azmani (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)