Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

121 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
11 juli 2016 - 26 oktober 2016
Het bericht “Zelf taal leren en integreren mislukt”
Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
5 juli 2016 - 25 augustus 2016
De intimidatie en doodsbedreiging aan het adres van een homostel
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
31 mei 2016 - 23 juni 2016
Een gesubsidieerd haatfeest
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
10 mei 2016 - 27 juni 2016
De Edese burgemeester die Marokkaanse autoriteiten inschakelt om jongeren onder controle te krijgen
Sadet Karabulut
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 april 2016 - 21 juni 2016
De blijdschap over de arrestatie van Ebru Umar in Turkije
Malik Azmani (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 april 2016 - 12 mei 2016
Het bericht 'Zorgen om inburgering'
Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 april 2016 - 8 juni 2016
Het bericht ‘Natuurlijk mislukt het inburgeringsbeleid, dat hadden we kunnen weten’
Norbert Klein (Lid-Klein)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
13 april 2016 - 26 mei 2016
Het bericht ‘Ongelijkheid op Amsterdamse scholen groeit verder’
Joyce Vermue (PvdA), Tanja Jadnanansing (PvdA)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
18 februari 2016 - 23 maart 2016
Het bericht ‘Gesjoemel met islamitisch fonds’
Sjoerd Potters (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
6 januari 2016 - 29 januari 2016
Het bericht ‘In Nederland dreigt nieuwe onderklasse van vluchtelingen te ontstaan’
Tunahan Kuzu (DENK), Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
25 november 2015 - 9 februari 2016
Het bericht dat Eritreeërs in Nederland slecht integreren
Sadet Karabulut
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 september 2015 - 29 oktober 2015
Het bericht dat minder nieuwkomers inburgeren
Sadet Karabulut
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 september 2015 - 29 oktober 2015
De uitzending van Nieuwsuur over Inburgering en de Kamerbrief Diverse onderwerpen Inburgering
Linda Voortman (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
30 juli 2015 - 6 oktober 2015
De uitzending van Medialogica Motivaction
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
16 juli 2015 - 13 augustus 2015
De uitspraak van het Europese Hof van Justitie dat het verplichte basisexamen inburgering gezinshereniging ‘onmogelijk of uiterst moeilijk’ maakt
Ahmed Marcouch (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
25 juni 2015 - 13 augustus 2015
De fraude met en ineffectiviteit van Europese subsidies ten behoeve van sociale inclusie van Roma
Bas van 't Wout (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
25 juni 2015 - 13 augustus 2015
Een uitzending van Brandpunt waaruit blijkt dat miljoenen aan EU-subsidies voor kwetsbare groepen niet goed terecht komen
Harry van Bommel , Michiel van Nispen
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 juni 2015 - 22 september 2015
Het bericht ‘Integratiesubsidies weggesluisd’
Sjoerd Potters (VVD), Anoushka Schut-Welkzijn (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 juni 2015 - 7 juli 2015
De uitspraak van de burgemeester van Hilversum, die "de noodzakelijke emancipatieslag voor moslims" waarnaar wordt verwezen, vergelijkt met " emancipatiebeweging van de Rooms-Katholieke arbeidersbeweging rond de oorlog
Pieter Heerma (CDA), Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 juni 2015 - 25 september 2015
Import van imams uit Marokko en Turkije en bondgenootschap met de Marokkaanse en Turkse overheid voor integratie en de-radicalisering
Sjoerd Potters (VVD), Sadet Karabulut
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)