Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

545 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
20 oktober 2011 - 2 november 2011
De benzineprijs die hoger is dan de olieprijs rechtvaardigt
Sharon Dijksma (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
18 oktober 2011 - 11 november 2011
Misleidende en agressieve verkoopreisjes voor ouderen
Sharon Dijksma (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
28 september 2011 - 1 december 2011
Het bericht ‘NG hackt telefoons van klanten’
Jhim van Bemmel (PVV), André Elissen (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 september 2011 - 2 november 2011
De invloed van de hoogte van griffierechten op de gang naar de rechter
Jeroen Recourt (PvdA)
31 augustus 2011 - 27 september 2011
De procedures rondom erkenning en gezag over kinderen geboren buiten het huwelijk
Nine Kooiman (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
19 augustus 2011 - 10 oktober 2011
De aansprakelijkheid van Eternit voor kosten van asbestsanering
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
12 augustus 2011 - 7 september 2011
Tegemoetkoming schade bij de overstroming van de Maas
Ger Koopmans (CDA)
11 augustus 2011 - 30 augustus 2011
Het artikel "Luchtvaart woest om hulp bij claim"
Maarten Haverkamp (CDA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
25 juli 2011 - 5 september 2011
Lesbisch ouderschap
Ahmed Marcouch (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
22 juli 2011 - 19 oktober 2011
Het artikel ‘De levensgenieter krijgt ‘levenslang’ oftewel eens genoten altijd genoten
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
14 juli 2011 - 5 september 2011
De snelle en zorgvuldige administratieve afhandeling van een overlijden in het buitenland
Frans Timmermans (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 juli 2011 - 6 september 2011
De belachelijke uitlatingen van een Surinaams parlementslid over het homohuwelijk en zijn oproep tot geweld
Louis Bontes (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
8 juli 2011 - 24 augustus 2011
Het functioneren van Buma/Stemra
Kees Verhoeven (D66)
7 juni 2011 - 24 juni 2011
Frauderende bewindsvoerder(s)
Jeroen Recourt (PvdA)
13 mei 2011 - 4 juli 2011
Illegale adoptiesuit China
Nine Kooiman (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
3 mei 2011 - 15 juni 2011
De verkoop van persoonsgegevens
Gerard Schouw (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
2 mei 2011 - 15 juni 2011
Het factureren door Buma/Stemra van websites die een radiostream op hun site embedden
Mariko Peters (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
2 mei 2011 - 27 mei 2011
Het ruimen van graven in de gemeente Ede
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 april 2011 - 24 juni 2011
Omgang van de Kamers van Koophandel met persoonsgegevens
Kees Verhoeven (D66)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
8 april 2011 - 18 mei 2011
Multinationals bij kwekersvrijstelling in octrooirecht
Henk van Gerven (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)