Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

273 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
29 december 2010 - 24 februari 2011
De voortgang van de werkzaamheden Landtunnel A2 en de tijdelijke bypass
Farshad Bashir (SP), Marianne Thieme (PvdD), Arie Slob (CU), Kees Verhoeven (D66), Liesbeth van Tongeren (GL), Sharon Dijksma (PvdA)
21 december 2010 - 28 januari 2011
Een onderzoek naar de effecten van de verhoging van de maximumsnelheid op de CO2-uitstoot
Stientje van Veldhoven (D66), Kees Verhoeven (D66)
10 december 2010 - 5 januari 2011
De toegenomen sociale ongelijkheid in de woonsituatie
Kees Verhoeven (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 december 2010 - 1 april 2011
De consequenties van de bezuinigingen op Ruimte om de Stad (RODS)
Kees Verhoeven (D66)
6 december 2010 - 15 december 2010
Rijtijden van buschauffeurs
Kees Verhoeven (D66)
5 november 2010 - 22 november 2010
Marktwerking in de kinderopvang
Kees Verhoeven (D66)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
4 november 2010 - 3 december 2010
De hoge hypotheekmarges in Nederland
Kees Verhoeven (D66), Wouter Koolmees (D66)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
4 november 2010 - 23 november 2010
Bezuinigingen in de farmasector
Kees Verhoeven (D66)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
21 oktober 2010 - 9 december 2010
Het woningbeleid voor samenwoners
Kees Verhoeven (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 oktober 2010 - 12 november 2010
De toegenomen animo voor huurwoningen
Kees Verhoeven (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
29 september 2010 - 21 oktober 2010
De gevolgen van de uitvoering van de Wet kraken en leegstand
Kees Verhoeven (D66)
10 september 2010 - 29 september 2010
De effectiviteit van besteding van belastinggeld door btw-verlaging in de bouw
Wouter Koolmees (D66), Kees Verhoeven (D66)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
25 augustus 2010 - 8 oktober 2010
Asbestslopers
Kees Verhoeven (D66)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)