Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

26940 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
24 december 2010 - 1 maart 2011
Het oppakken van een asielzoeker bij de geboorteaangifte
Nine Kooiman (SP)
24 december 2010 - 13 januari 2011
Mogelijke versoepeling van de kwaliteit in het Hoger Onderwijs
Anne-Wil Lucas-Smeerdijk (VVD)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
24 december 2010 - 1 februari 2011
Toetreding Bulgarije en Roemenie tot de Schengen Zone
Han ten Broeke (VVD)
24 december 2010 - 11 januari 2011
Een kerosinestrijd met Iran
Alexander Pechtold (D66)
24 december 2010 - 1 februari 2011
Het bericht ‘Sjaak vlucht voor Poolse rechter’
Ard van der Steur (VVD)
24 december 2010 - 28 januari 2011
Internationale beleidsbeïnvloeding op het gebied van LHBT-emancipatie en LHBT-mensenrechten
Alexander Pechtold (D66), Pia Dijkstra (D66)
23 december 2010 - 16 februari 2011
Bestrijdingsmiddelen in pangavis
Arie Slob (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
23 december 2010 - 17 januari 2011
Een onderzoeksjournalist die medische gegevens van een voetballer van AZ heeft verkregen
Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
23 december 2010 - 3 januari 2011
De aangepaste dienstregeling van de NS in de kerstvakantie
Farshad Bashir (SP)
23 december 2010 - 21 januari 2011
De nieuwe Hongaarse mediawet
Nebahat Albayrak (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
23 december 2010 - 29 december 2010
De inzet van de Hare Majesteit (Hr Ms) Amsterdam voor de kust van Ivoorkust
Harry van Bommel (SP)
23 december 2010 - 19 januari 2011
De gevolgen van de wijze van bekostiging van het Voortgezet Algemeen Volwassenonderwijs voor het werkleeraanbod van jongeren
Jack Biskop (CDA), Mirjam Sterk (CDA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
23 december 2010 - 31 januari 2011
De verliezen van woningcorporaties op transacties met vastgoed
Paulus Jansen (SP), Betty de Boer (VVD), Cynthia Ortega-Martijn (CU), Linda Voortman (GL), Jacques Monasch (PvdA), Bas Jan van Bochove (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
23 december 2010 - 10 januari 2011
De verkiezingen in Wit-Rusland
Han ten Broeke (VVD), Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
23 december 2010 - 21 januari 2011
De Mediawet in Hongarije
Han ten Broeke (VVD)
23 december 2010 - 2 februari 2011
De organisatie sharia4holland
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
23 december 2010 - 18 januari 2011
De Geschillencommissie Luchtvaart
Farshad Bashir (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
23 december 2010 - 3 februari 2011
Het bericht dat een substantieel deel van de ziekenhuisbestuurders in 2009 meer verdiende dan de Balkenendenorm en het door de sector vastgestelde maximale inkomen
Agnes Wolbert (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 december 2010 - 8 februari 2011
De registratie van een tweede nationaliteit in de Gemeentelijke Basisadministratie (GBA)
Gerard Schouw (D66), Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 december 2010 - 12 januari 2011
Het verbieden van de vereniging Martijn
Khadija Arib (PvdA)