Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

279 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
14 oktober 2011 - 24 oktober 2011
De voordracht van een kandidaat voor de functie van waarnemend Rijksvertegenwoordiger voor de openbare lichamen Bonaire, Sint Eustatius en Saba
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 oktober 2011 - 25 oktober 2011
Het bericht dat Nederlandse militairen en hun familieleden doodsbang zijn voor lokale criminele Antillianen op Curaçao
Marcial Hernandez (PVV), Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 oktober 2011 - 28 oktober 2011
Capaciteitsopbouw op de BES-eilanden
Wassila Hachchi (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 oktober 2011 - 25 oktober 2011
Het artikel ‘Marine Curaçao siddert voor criminelen’
André Bosman (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
4 oktober 2011 - 14 november 2011
Activiteiten van de Colombiaanse veiligheidsdienst op Curaçao
Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
28 september 2011 - 25 oktober 2011
De zorgverzekering op de BES-eilanden
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
23 september 2011 - 9 november 2011
De geruchtenstroom van een mogelijke terbeschikkingstelling van faciliteiten op Bonaire ten behoeve van het FOL-verdrag
Cynthia Ortega-Martijn (CU), Joël Voordewind (CU)
22 september 2011 - 12 oktober 2011
Het tekort op de betalingsbalans van Curaçao en Sint-Maarten
André Bosman (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 september 2011 - 25 oktober 2011
De bestuurscollegewisseling op Bonaire
Wassila Hachchi (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 september 2011 - 25 oktober 2011
De schoffering van staatssecretaris Weekers door de regering van Curaçao
Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 september 2011 - 4 oktober 2011
Een schietpartij in de gevangenis van Curaçao
Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 september 2011 - 25 oktober 2011
Het artikel ‘Staatssecretaris geschoffeerd op Curaçao’
Helma Neppérus (VVD), André Bosman (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 september 2011 - 25 oktober 2011
Het bericht ‘Parlement Curaçao neemt omstreden wet aan’
Martin Bosma (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 september 2011 - 26 oktober 2011
De positie van de woningcorporatie op Bonaire (Fundashon Cas Bonairiano)
Cynthia Ortega-Martijn (CU), Carola Schouten (CU)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
14 september 2011 - 28 oktober 2011
De benoeming tot gedeputeerde van een wegens corruptie en fraude vervolgde politicus op Bonaire
Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 september 2011 - 14 oktober 2011
De naleving van de wet Corporate Governance op Curaçao
Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 september 2011 - 23 september 2011
De begeleiding aan BES-bursalen
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
26 augustus 2011 - 20 september 2011
Het bericht 'Bonaire zonder stroom'
André Bosman (VVD), René Leegte (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
24 augustus 2011 - 5 september 2011
Het bericht dat de regering van Curaçao gevangenen met een enkeltje naar Nederland wil sturen
Eric Lucassen (PVV), Lilian Helder (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
24 augustus 2011 - 5 september 2011
‘Curaçao wil gevangenen uit Bonaire terugsturen’
André Bosman (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)