Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

336 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 maart 2015 - 2 april 2015
Het verlies van banen bij het gerechtshof in Leeuwarden
Lutz Jacobi (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
13 maart 2015 - 2 april 2015
Het bericht dat justitiebanen verdwijnen in Leeuwarden en dat uitholling dreigt voor het Leeuwarder Gerechtshof
Foort van Oosten (VVD), Aukje de Vries (VVD)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
12 maart 2015 - 10 april 2015
Rechterlijke uitspraken met betrekking tot de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) 2015
Renske Leijten (SP)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
12 maart 2015 - 2 april 2015
Het bericht dat justitiebanen wegvloeien uit Leeuwarden
Gert-Jan Segers (CU)
Opstelten (VVD)
4 maart 2015 - 26 maart 2015
Het bericht dat deurwaarders veel te hoge nota’s sturen
Sadet Karabulut (SP), Michiel van Nispen (SP)
Fred Teeven (VVD)
2 maart 2015 - 17 april 2015
Het bericht dat het opvragen van beelden de politie tonnen kost
Lilian Helder (PVV)
Opstelten (VVD)
19 februari 2015 - 9 maart 2015
Het pleidooi van de Nederlandse Orde van Advocaten dat er een rechterlijke toets vooraf moet gaan aan het onderscheppen van telefoongesprekken en e-mails tussen advocaat en cliënt door de inlichtingendiensten
Ronald van Raak , Michiel van Nispen (SP)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
30 januari 2015 - 19 februari 2015
De fouten die zijn gemaakt in de zaak Van U
Kees van der Staaij (SGP), Jeroen Recourt (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
15 januari 2015 - 11 februari 2015
Het bericht dat de helft van de sociale advocatuur verwacht te stoppen voor 2017
Michiel van Nispen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
17 december 2014 - 20 januari 2015
Afbetalingsregelingen door het CJIB naar aanleiding van een uitzending van “De rijdende rechter”
Jeroen Recourt (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
11 december 2014 - 19 december 2014
Het bericht dat het supersnelrecht rond oud en nieuw faalt
Michiel van Nispen (SP), Magda Berndsen (D66)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
31 oktober 2014 - 24 november 2014
Het na geruime tijd alsnog seponeren van een dagvaarding kort voor de terechtzitting
Michiel van Nispen (SP)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
30 oktober 2014 - 24 november 2014
Te weinig capaciteit bij politie en Openbaar Ministerie om mensenhandel aan te pakken
Nine Kooiman (SP), Michiel van Nispen (SP)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
30 oktober 2014 - 17 december 2014
De ontnemingsschikking met Cees H. en het bericht ‘Teeven weer in opspraak’
Michiel van Nispen (SP), Magda Berndsen (D66), Gert-Jan Segers (CU)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
21 oktober 2014 - 2 december 2014
Het bericht ‘Mensen met schulden zijn een melkkoe’
Gerard Schouw (D66), Michiel van Nispen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
13 oktober 2014 - 6 november 2014
Het bericht 'Kantonrechter stomverbaasd over onkunde justitie'
Michiel van Nispen (SP)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
9 oktober 2014 - 20 november 2014
Draagmoederschap
Peter Oskam (CDA), Gert-Jan Segers (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
9 oktober 2014 - 17 november 2014
Het bericht dat de rechtbank Utrecht niet goed beveiligd is
Peter Oskam (CDA), Nine Kooiman (SP)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
9 oktober 2014 - 17 november 2014
De vroegtijdige plaatsing van een veroordeelde mensenhandelaar in een zeer beperkt beveiligde inrichting (zbbi)
Gert-Jan Segers (CU), Nine Kooiman (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
9 oktober 2014 - 20 november 2014
Illegaal draagmoederschap
Kees van der Staaij (SGP), Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)