Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

2213 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 oktober 2010 - 14 december 2010
Overvallen op taxichauffeurs in Arnhem
Richard de Mos (PVV)
18 oktober 2010 - 27 oktober 2010
Aanslagen op moskeeën
Ahmed Marcouch (PvdA)
18 oktober 2010 - 27 oktober 2010
De beschieting van een moskee te Dordrecht
Tofik Dibi (GL)
15 oktober 2010 - 29 november 2010
Het verlof van een veroordeelde die agressie pleegde tegen politieagenten
Ronald van Raak
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
15 oktober 2010 - 1 december 2010
Seksueel misbruik van slachtoffers van eergerelateerd geweld
Joram van Klaveren (PVV)
12 oktober 2010 - 1 december 2010
Een onderzoek van Fier Frieslan
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
5 oktober 2010 - 23 november 2010
Het artikel "Hondje doodgeschopt"
Dion Graus (PVV), Sietse Fritsma (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
30 september 2010 - 27 oktober 2010
Bekladding op en brandstichting bij moskeeën
Tofik Dibi (GL)
30 september 2010 - 27 oktober 2010
De recente brandstichtingen in religieuze gebouwen
Tjeerd van Dekken (PvdA)
29 september 2010 - 17 november 2010
Malafide doorstarters in de transportsector
Sharon Gesthuizen (GL)
29 september 2010 - 12 november 2010
Verdenking van vastgoedfraude bij pensioenfondsbeheerder AZL
Sharon Gesthuizen (SP), Jan de Wit (SP)
27 september 2010 - 1 november 2010
De evaluatie van de Wet tijdelijk huisverbod
Sharon Gesthuizen (GL)
27 september 2010
Het bericht dat ouders de gehele kinderopvangtoeslag met terugwerkende kracht moeten betalen wanneer het gastouderbureau verdacht wordt van fraude
Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink (VVD)
21 september 2010 - 2 november 2010
Het massaal kopen van stemmen bij de verkiezingen op Sint Maarten
Jeroen Recourt (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 september 2010 - 3 november 2010
Een doodsbedreiging op de website Marokko.nl
Martin Bosma (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 september 2010 - 19 november 2010
De proef arbeidstoeleiding vanuit detentie
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
14 september 2010 - 13 oktober 2010
De stand van zaken rond de Irakese eermoordenaar die tot 19 oktober 2010 een tijdelijke verblijfsvergunning heeft gekregen
Sietse Fritsma (PVV)
10 september 2010 - 7 oktober 2010
Cursussen waarbij burgers leren om te gaan met hangjongeren
Brigitte van der Burg (VVD)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
10 september 2010 - 6 oktober 2010
Pinpasfraude
Fred Teeven (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
2 september 2010 - 22 oktober 2010
Het schikken van belastingfraude
Sharon Gesthuizen (SP), Farshad Bashir (SP)