Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

465 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
29 april 2015 - 17 juni 2015
Het bericht dat een omstreden sjeik naar Eindhoven komt
Kees van der Staaij (SGP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
29 april 2015 - 17 juni 2015
Het bericht dat een omstreden sjeik naar Eindhoven komt
Peter Oskam (CDA), Sadet Karabulut (SP), Gert-Jan Segers (CU), Sjoerd Potters (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
29 april 2015 - 29 mei 2015
De komst van de zoveelste islamitische geweldsprediker naar Nederland
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
29 april 2015 - 17 juni 2015
Het bericht ‘Omstreden haatsjeik donderdag naar Eindhoven’
Machiel de Graaf (PVV), Geert Wilders (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
22 april 2015 - 29 juni 2015
Het bericht dat de invloed van ultraorthodoxe moslims in Nederlandse moskeeën toeneemt
Ockje Tellegen (VVD), Sjoerd Potters (VVD)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
21 april 2015 - 1 juni 2015
De bouw van een moskee in Gouda
Peter Oskam (CDA), Pieter Omtzigt (CDA), Raymond Knops (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
16 april 2015 - 29 mei 2015
De bouw van een nieuwe moskee in Gouda
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
14 april 2015 - 22 mei 2015
Het bericht dat er drie ultraorthodoxe sjeiks uit België in Utrecht komen spreken
Ronald van Raak (SP), Sadet Karabulut (SP)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
10 april 2015 - 6 mei 2015
Europese informatie-uitwisseling over visaverlening aan haatpredikers
Bas van 't Wout (VVD)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
9 april 2015 - 20 mei 2015
Het bericht ‘Utrecht vreest komst Belgische martelsjeik
Gert-Jan Segers (CU), Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
8 april 2015 - 18 mei 2015
De komst van radicale sjeiks naar Utrecht
Kees van der Staaij (SGP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
8 april 2015 - 29 mei 2015
Het bericht ‘Utrecht vreest komst Belgische martelsjeik’
Geert Wilders (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
8 april 2015 - 18 mei 2015
De komst van verschillende geweldsimams naar Utrecht
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
1 april 2015 - 15 juni 2015
Het bericht ‘Analyse financiering moskeeën gestaakt’
Sjoerd Potters (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
23 maart 2015 - 18 mei 2015
De komst van een radicale prediker naar Almere
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
23 maart 2015 - 1 april 2015
De eis “affiniteit met islam” in een wervingsadvertentie
Raymond de Roon (PVV)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
20 maart 2015 - 21 april 2015
De aanpak van radicalisering en de rol van het onderwijs, en de gezamenlijke verklaring van de EU-onderwijsministers in Parijs van 17 maart 2015
Pieter Duisenberg (VVD), Sjoerd Potters (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
13 maart 2015 - 10 april 2015
De komst van een megamoskee in Gouda
Raymond Knops (CDA), Pieter Omtzigt (CDA), Peter Oskam (CDA)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
12 maart 2015 - 14 april 2015
Het steeds moeilijker worden van het bouwen van moskeeën
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
9 maart 2015 - 31 maart 2015
Belangenverstrengeling van twee PvdA-gemeenteraadsleden met de megamoskee in Gouda
Joram van Klaveren (GrBvK)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)