Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

126 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
26 juni 2012 - 16 juli 2012
De frauderende professor van de EUR
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
31 mei 2012 - 21 juni 2012
Kenniscentrum E-Quality en de afscheidsreceptie van zijn directeur
Joram van Klaveren (PVV), Johan Driessen (PVV)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
19 maart 2012 - 11 april 2012
Het mogelijke vertrek van onderzoeksinstituut voor de ruimtevaart ESTEC
Afke Schaart (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
15 maart 2012 - 11 april 2012
Het laten inslapen van vier testapen door de Radboud Universiteit
Esther Ouwehand (PvdD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 februari 2012 - 20 februari 2012
Vermindering van de uitgaven aan wetenschap
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
10 januari 2012 - 6 februari 2012
Het gegeven dat NWO en FOM een tafel hebben gekocht bij een fundraising-diner van Museum Boerhave
Anne-Wil Lucas-Smeerdijk (VVD), Bart de Liefde (VVD)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
15 november 2011 - 12 december 2011
De effectiviteit van investeringen in R&D
Elbert Dijkgraaf (SGP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
3 november 2011 - 25 november 2011
De wetenschappelijke fraude van de heer Stapel
Jasper van Dijk (SP), Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
5 oktober 2011 - 21 november 2011
De toekomst van apen en andere proefdieren in verband met de reorganisatie bij MSD-Organon
Esther Ouwehand (PvdD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 september 2011 - 26 oktober 2011
Gesponsord onderzoek
Jasper van Dijk (SP)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
27 juni 2011 - 26 september 2011
Het technologisch topinstituut (TTI) water in Leeuwarden
Gerda Verburg (CDA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
16 juni 2011 - 12 augustus 2011
De brandbrief van de Jonge Academie van de KNAW
Tanja Jadnanansing (PvdA), Sharon Dijksma (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
7 juni 2011 - 7 juli 2011
Het stopzetten van het onderzoeksprogramma Politie en Wetenschap en de toekomst van het wetenschappelijk onderzoek naar de politie
Ahmed Marcouch (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
6 juni 2011 - 24 juni 2011
De lobby voor de vestiging van een Europees onderzoekscentrum van Heinz in Nederland
Marianne Thieme (PvdD), Esther Ouwehand (PvdD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 april 2011 - 22 april 2011
Mogelijke beëindiging van de financiële bijdrage voor het uitvoeren van experimenten door Nederlandse wetenschappers in het ruimtestation ISS
Tanja Jadnanansing (PvdA), Sharon Dijksma (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
10 januari 2011 - 14 februari 2011
Onnodige dierproeven voor toxicologisch onderzoek
Esther Ouwehand (PvdD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
20 december 2010 - 17 januari 2011
De opvang van apen die als proefdier zijn gebruikt door de Universiteit Utrecht
Esther Ouwehand (PvdD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
4 november 2010 - 23 november 2010
Het mogelijk stop zetten van medefinanciering door de overheid aan topinstituten
Pauline Smeets (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
4 november 2010 - 23 november 2010
Het bericht dat vier technologische topinstituten voor farmacie en biotechnologie dreigen te verdwijnen
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
1 november 2010 - 22 december 2010
Over het sluiten van kleine biologische proefboerderijen
Henk van Gerven (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)