Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

11353 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 december 2010 - 7 februari 2011
Het melden van spijbelen
Jack Biskop (CDA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
6 december 2010 - 6 januari 2011
De verhoogde bijdrage aan het Initiatief Duurzame Handel
Sjoera Dikkers (PvdA)
3 december 2010 - 5 januari 2011
Plannen van een zorgondernemer om obligaties uit te geven
Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 december 2010 - 3 februari 2011
Zzp’ers in de zorg die niet aan de slag komen
Linda Voortman (GL)
3 december 2010 - 17 januari 2011
Het bericht dat rekeningen steeds vaker niet betaald worden
Sadet Karabulut (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
3 december 2010 - 17 december 2010
Langer doorwerken in de zorg voor hetzelfde pensioen
Roos Vermeij (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
2 december 2010 - 24 januari 2011
Valys
2 december 2010 - 22 december 2010
Russische betrokkenheid bij de moord op Rode Kruismedewerkers in Tsetsjenië
2 december 2010 - 23 december 2010
Het tekort aan kennis over biometrische technieken bij het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 december 2010 - 24 december 2010
Uitspraken van de Keniaanse premier Raila Odinga
Alexander Pechtold (D66)
2 december 2010 - 24 december 2010
De uitspraak van de Keniaanse premier Raila Odinga over homoseksuele mannen
Ahmed Marcouch (PvdA), Sjoera Dikkers (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)