Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

19 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
3 mei 2021 - 18 juni 2021
Het bericht dat de Libische kustwacht migranten op verzoek van Frontex onderschept
Jasper van Dijk
Stef Blok (minister economische zaken) (VVD), Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 september 2020 - 1 oktober 2020
Het bericht ‘Eerste coronabesmetting vastgesteld in Grieks vluchtelingenkamp Moria’
Maarten Groothuizen (D66)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
14 april 2020 - 2 juni 2020
Het voorstel om migranten op de Griekse eilanden vanwege corona over te brengen naar stilliggende cruiseschepen
Joël Voordewind (CU), Madeleine van Toorenburg (CDA), Bram van Ojik (GL), Maarten Groothuizen (D66), Jasper van Dijk , Attje Kuiken (PvdA)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 januari 2020 - 9 maart 2020
Het bericht ‘'Duidelijke toename van boeren die stap naar het buitenland overwegen’
Barry Madlener (PVV)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)

Alle
3 mei 2021 - 18 juni 2021
Het bericht dat de Libische kustwacht migranten op verzoek van Frontex onderschept
Jasper van Dijk
Stef Blok (minister economische zaken) (VVD), Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 september 2020 - 1 oktober 2020
Het bericht ‘Eerste coronabesmetting vastgesteld in Grieks vluchtelingenkamp Moria’
Maarten Groothuizen (D66)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
14 april 2020 - 2 juni 2020
Het voorstel om migranten op de Griekse eilanden vanwege corona over te brengen naar stilliggende cruiseschepen
Joël Voordewind (CU), Madeleine van Toorenburg (CDA), Bram van Ojik (GL), Maarten Groothuizen (D66), Jasper van Dijk , Attje Kuiken (PvdA)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 januari 2020 - 9 maart 2020
Het bericht ‘'Duidelijke toename van boeren die stap naar het buitenland overwegen’
Barry Madlener (PVV)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
14 oktober 2019 - 13 november 2019
Leegloop en braindrain in Oost-Europa
Eppo Bruins (CU), Jasper van Dijk
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid, viceminister-president ) (D66)
9 augustus 2019 - 27 augustus 2019
Een vluchtelingenkamp in het noorden van Irak
Sadet Karabulut
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
8 april 2019 - 11 juni 2019
Het bericht dat in 2017 Nederland bijstand verleende aan Nederlandse uitreizigers in Syrië
Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD), Ferdinand Grapperhaus (minister justitie en veiligheid) (CDA)
2 april 2019 - 4 juni 2019
Het bericht ‘Hier heeft Bram geen toekomst’
Helma Lodders (VVD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
27 september 2018 - 11 oktober 2018
Het bericht ‘Libya keeps coast guards rejected by the EU’
Maarten Groothuizen (D66)
Mark Harbers (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
3 september 2018 - 2 oktober 2018
Het bericht 'Opvang op Griekse eilanden kraakt'
Attje Kuiken (PvdA), Lilianne Ploumen (PvdA)
Mark Harbers (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
25 januari 2018 - 7 maart 2018
Het bericht dat een groeiende groep Syriërs terug wil naar huis
Malik Azmani (VVD)
Mark Harbers (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
31 mei 2017 - 22 juni 2017
Het terugsturen van kinderen naar Afghanistan
Jasper van Dijk
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 oktober 2013 - 17 oktober 2013
Het in land van herkomst fysiek overdragen van uitgezette zieke vreemdelingen
Sharon Gesthuizen (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
5 augustus 2013 - 9 augustus 2013
De uitzetting van een zesjarig meisje met acute leukemie
Sharon Gesthuizen (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
5 augustus 2013 - 9 augustus 2013
De uitzetting van een asielgezin met een ernstig ziek kind naar Polen
Marit Maij (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
10 januari 2011 - 31 januari 2011
Het artikel 'Nederland betaalt terugkeer Bosniërs'
Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 januari 2011
Een remigratieregeling voor Bosnische vluchtelingen
Angelien Eijsink (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
7 januari 2011 - 31 januari 2011
De remigratiewet
Mirjam Sterk (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 augustus 2010 - 6 oktober 2010
De kosten van een verblijfsvergunning voor Nederlanders in Turkije
Han ten Broeke (VVD)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)