Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

188 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
29 januari 2020 - 12 februari 2020
Het feit dat belangenbehartigers niet worden betrokken bij de kwestie van lagere pgb’s voor ouders die hun zieke kind thuis zelf verzorgen
Antoinette Laan-Geselschap (VVD), John Kerstens (PvdA)
John Kerstens (PvdA), Antoinette Laan-Geselschap (VVD)
22 januari 2020 - 12 februari 2020
Het bericht ‘Ouders die thuis voor ernstig ziek kind zorgen, krijgen minder geld’
John Kerstens (PvdA), Antoinette Laan-Geselschap (VVD)
Antoinette Laan-Geselschap (VVD), John Kerstens (PvdA)
9 januari 2020 - 11 februari 2020
Het artikel ‘Opvang nieuwe slachtoffers huiselijk geweld niet geregeld’
Kelly Regterschot (VVD)
Kelly Regterschot (VVD)
19 juni 2019 - 17 januari 2020
Het onderbrengen van IS-kinderen bij IS-aanhangers
Thierry Baudet (FvD)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)

Alle
22 januari 2014 - 13 februari 2014
Het bericht ‘Situatie rond gastouderopvang is onveilig’
Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 januari 2014 - 11 februari 2014
Het bericht dat de kinderbijslag niet mag worden verlaagd in het buitenland
Anoushka Schut-Welkzijn (VVD), Ockje Tellegen (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
29 november 2013 - 17 december 2013
Visiedocument kwaliteit gastouderopvang
Ockje Tellegen (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
21 oktober 2013 - 18 november 2013
De uitzending van Kassa ‘Kwaliteit holt achteruit in de kinderopvang’
Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
20 september 2013 - 14 oktober 2013
Het bericht van FNV en Voor Werkende Ouders: ‘Uitval kinderopvang niet door crisis’
Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 augustus 2013 - 26 september 2013
Het achterhalen van vaders van niet-erkende kinderen
Steven van Weyenberg (D66), Magda Berndsen (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
13 augustus 2013 - 26 september 2013
Het verhalen van bijstand door gemeenten op vermeende verwekkers van kinderen
Jan de Wit (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
4 juli 2013 - 11 september 2013
Een overschot dat ontstaat van studenten die zijn opgeleid voor de kinderopvang
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
7 juni 2013 - 17 juli 2013
‘Vechtscheidingen’
Joël Voordewind (CU)
27 mei 2013 - 17 juni 2013
Inzake risico's van de bezuinigingen voor de kwaliteit van de kinderopvang
Linda Voortman (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
16 april 2013 - 24 mei 2013
De kinderopvangtoeslag
Elbert Dijkgraaf (SGP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
29 maart 2013 - 23 april 2013
Sluiting van peuterspeelzalen die draaien op vrijwilligers
Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
29 maart 2013 - 19 april 2013
Veiligheidscontroles bij medische kinderdagverblijven
Linda Voortman (GL)
28 maart 2013 - 3 april 2013
Het stijgend aantal kinderen dat in armoede opgroeit
Tunahan Kuzu (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 maart 2013 - 11 april 2013
Het bericht dat steeds meer gemeenten honderden euro’s vragen voor het registeren van gastouders
Paul Ulenbelt (SP), Manja Smits (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 maart 2013 - 27 maart 2013
Kinderen die noodgedwongen bij hun ouders moeten aankloppen ondanks een ontbrekende band of voogdij
Nine Kooiman (SP), Jasper van Dijk (SP), Jan Jacob van Dijk (CDA)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
7 maart 2013 - 26 april 2013
De kinderopvangtoeslag
Pieter Heerma (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
21 februari 2013 - 8 maart 2013
De absurde Turkse inmenging in aangelegenheden van pleegzorg in Nederland
Raymond de Roon (PVV), Fleur Agema (PVV)
21 februari 2013 - 8 maart 2013
Turkse pleegkinderen
Vera Bergkamp (D66), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
8 februari 2013 - 5 maart 2013
Het rapport ‘sociaal economische gevolgen van echtscheiding’
Joël Voordewind (CU)