Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

521 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
9 oktober 2014 - 20 november 2014
Draagmoederschap
Gert-Jan Segers (CU), Peter Oskam (CDA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
9 oktober 2014 - 7 november 2014
Pretium en het schriftelijkheidsvereiste
Mei Li Vos (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
9 oktober 2014 - 18 november 2014
Het verzwegen leed van afstandsmoeders
Marith Volp (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
9 oktober 2014 - 20 november 2014
Illegaal draagmoederschap
Kees van der Staaij (SGP), Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
19 september 2014 - 3 oktober 2014
Het opvolgen van een rechterlijke uitspraak inzake een klokkenluider
Henk van Gerven (SP)
Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
15 september 2014 - 10 november 2014
Het bericht “Nederland kan IS alleen verbieden op initiatief van het OM”
Lilian Helder (PVV), Geert Wilders (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
9 september 2014 - 22 oktober 2014
Het bijvoegen van een alimentatieberekening bij uitspraken over alimentatie
Michiel van Nispen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
27 augustus 2014 - 9 oktober 2014
Het bericht dat hackers boos zijn vanwege criminalisering door het Openbaar Ministerie (OM)
Astrid Oosenbrug (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
25 juli 2014 - 2 september 2014
De uitzending ‘Opa en oma in de ban’
Peter Oskam (CDA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
14 mei 2014 - 10 juni 2014
De samenstelling van de staatscommissie Herijking ouderschap
Pia Dijkstra (D66), Liesbeth van Tongeren (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 mei 2014
De positie van de minderjarige in het erfrecht, de bescherming van het geërfde vermogen en het toezicht hierop
Michiel van Nispen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
13 maart 2014 - 12 mei 2014
Het bericht dat torrentsites een omzet halen van 165 miljoen euro
Peter Oskam (CDA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
11 maart 2014 - 13 mei 2014
De uitspraak van de Hoge Raad dat de heffing op hardware ten behoeve van de thuiskopieervergoeding, die lange tijd alleen gold voor cd’s en dvd’s, ook op digitale audio- en videospelers had moeten worden gelegd, waardoor de Nederlandse Staat muzikanten en acteurs miljoenen euro’s moet betalen aan achterstallige thuiskopievergoedingen
Joost Taverne (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
3 maart 2014 - 10 april 2014
Meer vechtscheidingen door het verplichte ouderschapsplan
Loes Ypma (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
25 februari 2014 - 3 april 2014
Vermeende privacyschendingen door Samsung
Astrid Oosenbrug (PvdA), Mei Li Vos (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
17 februari 2014 - 5 maart 2014
Het bericht dat Nederlandse homostellen niet langer Russische kinderen kunnen adopteren
Pia Dijkstra (D66), Magda Berndsen (D66)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
14 februari 2014 - 2 april 2014
Een arrest van het Europees Hof van Justitie over het hyperlinken en embedden van reeds openbaar gemaakt materiaal
Liesbeth van Tongeren (GL)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
5 februari 2014 - 21 februari 2014
De rechtsbescherming van erfpachters
Paulus Jansen (SP)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
4 februari 2014 - 18 maart 2014
Het afwijzen van een geboorteakte van het geadopteerde kind van een homostel
Astrid Oosenbrug (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
21 januari 2014 - 21 februari 2014
Vermeende privacyschendingen door Samsung
Astrid Oosenbrug (PvdA), Mei Li Vos (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)