Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1446 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
10 januari 2020 - 4 februari 2020
De samenwerking van het ministerie van Financiën met kinderopvangbranchevereniging BOinK
Femke Merel Arissen (PvdD)
Femke Merel Arissen (PvdD)
20 december 2019 - 4 februari 2020
Gemeenten die nauwelijks zicht hebben op de besteding van zorggeld
Maarten Hijink (SP)
Maarten Hijink (SP)
13 januari 2020 - 3 februari 2020
De hogere instroom van cliënten in de Wmo als gevolg van de invoering van het abonnementstarief
Maarten Hijink (SP)
Maarten Hijink (SP)
8 januari 2020 - 3 februari 2020
Het meewerken van Aruba Airlines aan de uitzetting van dissidenten uit Cuba
Ronald van Raak (SP)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)

Alle
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
minister-president, minister van Algemene Zaken,
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
26 november 2010 - 23 december 2010
Het feit dat ministeries de vergoedingen aan leden van adviescolleges en commissies - vallen onder hun ministeries - nog steeds niet (volledig) openbaar maken
Brigitte van der Burg (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
25 november 2010 - 21 december 2010
De nieuwe huisvesting van de provincie Utrecht
Hans Spekman (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 november 2010 - 8 december 2010
Het wijzigen van gegevens in de gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens
Harry van Bommel (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 november 2010 - 15 december 2010
Het bericht dat Nederlandse militairen op Curaçao - volgens een hoge militair van Defensie - een inburgeringcursus moeten volgen in verband met de omgang met de lokale bevolking
Eric Lucassen (PVV)
5 november 2010 - 6 december 2010
Het plaatsen van containercellen op Bonaire
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
5 november 2010 - 16 november 2010
De ministerscode en de zakelijke belangen van de minister voor Immigratie en Asiel
Sharon Gesthuizen (SP)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
5 november 2010 - 15 november 2010
De integriteitscode voor bewindspersonen
Gerard Schouw (D66)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
4 november 2010 - 24 november 2010
De wervingscampagne van het Rijk terwijl grootschalige bezuinigingen en inkrimpingen op het ambtenarenapparaat zijn aangekondigd
Wassila Hachchi (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
4 november 2010 - 5 november 2010
De vermeende schending van de ministerscode door de minister voor Immigratie en Asiel
Ineke van Gent (GL)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)