Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1441 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
10 januari 2020 - 4 februari 2020
De samenwerking van het ministerie van Financiën met kinderopvangbranchevereniging BOinK
Femke Merel Arissen (vKA)
Femke Merel Arissen (vKA)
20 december 2019 - 4 februari 2020
Gemeenten die nauwelijks zicht hebben op de besteding van zorggeld
Maarten Hijink (SP)
Maarten Hijink (SP)
13 januari 2020 - 3 februari 2020
De hogere instroom van cliënten in de Wmo als gevolg van de invoering van het abonnementstarief
Maarten Hijink (SP)
Maarten Hijink (SP)
8 januari 2020 - 3 februari 2020
Het meewerken van Aruba Airlines aan de uitzetting van dissidenten uit Cuba
Ronald van Raak (SP)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)

Alle
16 december 2010 - 27 december 2010
De toegankelijkheid van overheidswebsites
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 december 2010 - 9 februari 2011
De bezoldiging van de Raad van Bestuur en de Raad van Toezicht bij Staatsbosbeheer
Henk van Gerven (SP)
13 december 2010 - 23 december 2010
Arekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking bezuinigingen op decentrale overheden
Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Emile Roemer (SP), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de opschaling van het provinciaal bestuur in de Randstad
Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), Job Cohen (PvdA), André Rouvoet (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over bezuinigingen op de rijksdienst
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de vermindering van het aantal politieke ambtsdragers
Femke Halsema (GL), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Alexander Pechtold (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)