Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1382 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
11 juni 2019 - 16 juli 2019
De weigering van parlementariërs op Sint Maarten om te bezuinigen op hun eigen hoge vergoedingen
Ronald van Raak (SP)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 juni 2019 - 15 juli 2019
De berichten ‘Sint Maarten heeft nog paar maanden voor wetgeving rond witwassen’ en ‘Sint Maarten weigert strijd tegen witwassen en terrorismefinanciering aan te gaan’
André Bosman (VVD), Roald van der Linde (VVD)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 juni 2019 - 15 juli 2019
Het bericht 'Overheidsalmanak staat bol van de fouten'
Attje Kuiken (PvdA)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 juni 2019 - 15 juli 2019
De berichten 'Sint Maarten niet ver verwijderd van een blokkade internationaal betalingsverkeer' en 'FATF geeft Sint Maarten ervan langs'
Chris van Dam (CDA)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)

Alle
20 december 2010 - 21 januari 2011
De mislukte onderhandelingen van de schoonmakers en DUO en de Belastingdienst in Groningen
Jesse Klaver (GL), Sadet Karabulut (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
16 december 2010 - 27 december 2010
De toegankelijkheid van overheidswebsites
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 december 2010 - 9 februari 2011
De bezoldiging van de Raad van Bestuur en de Raad van Toezicht bij Staatsbosbeheer
Henk van Gerven (SP)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
13 december 2010 - 23 december 2010
Arekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking bezuinigingen op decentrale overheden
Emile Roemer (SP), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA), André Rouvoet (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de opschaling van het provinciaal bestuur in de Randstad
Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over bezuinigingen op de rijksdienst
André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Kees van der Staaij (SGP), Emile Roemer (SP), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de vermindering van het aantal politieke ambtsdragers
Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Femke Halsema (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)