Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

298 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
4 september 2015 - 24 september 2015
Het gebruik van de Friese taal in de rechtszaal
Lutz Jacobi (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
1 september 2015 - 30 september 2015
De meerjarenplannen van de Raad voor de Rechtspraak (RvdR)
Ingrid de Caluwé (VVD), Foort van Oosten (VVD)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD), Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
1 september 2015 - 30 september 2015
De gevolgen van de huisvestingsplannen van de Rechtspraak voor de rechtbank Assen
Agnes Mulder (CDA), Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
28 augustus 2015 - 30 september 2015
Het sluiten van de rechtbank in Assen
Agnes Wolbert (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
28 augustus 2015 - 29 september 2015
Het sluiten van een rechtbank in Limburg
Manon Fokke (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
25 augustus 2015 - 30 september 2015
Het bericht dat de rechtbank in Almelo compleet wordt uitgekleed
Peter Oskam (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
25 augustus 2015 - 30 september 2015
Het sluiten van de rechtbank in Almelo
Jeroen Recourt (PvdA), Manon Fokke (PvdA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
23 juli 2015 - 2 september 2015
De wereldwijde oproep van ministers van Buitenlandse zaken om het Internationaal Strafhof te steunen en misdadigers te berechten
Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
20 juli 2015 - 3 augustus 2015
De gevangenisstraf voor een optredende agent
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
9 juli 2015 - 21 augustus 2015
Het door het Openbaar Ministerie achterhouden van een rapport dat ontlastend was voor de veroordeelde in de Showbizzmoordzaak
Michiel van Nispen (SP)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
6 juli 2015 - 31 juli 2015
De verkoop van het Paleis van Justitie in Amsterdam
Albert de Vries (PvdA)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
30 juni 2015 - 2 oktober 2015
De gevolgen van een wijziging van een procesreglement van de rechtbanken
Peter Oskam (CDA), Mona Keijzer (CDA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
29 juni 2015 - 17 juli 2015
Het bericht dat de Friese rechtspraak wordt ontmanteld
Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
10 juni 2015 - 19 juni 2015
Het tussenrapport over de kosten van de gefinancierde rechtsbijstand
Michiel van Nispen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
26 mei 2015 - 14 juli 2015
Het bericht “OM hoeft Rabobank niet te vervolgen om Libor-fraude”
Aukje de Vries (VVD)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
26 mei 2015 - 14 juli 2015
Het niet vervolgen van Rabobankiers bij de Libor/Euribor-fraude
Pieter Omtzigt (CDA), Peter Oskam (CDA)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
7 mei 2015 - 22 juni 2015
Het bericht dat deurwaarders ziedend zijn over het daltarief van het CJIB
Michiel van Nispen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
9 april 2015 - 30 april 2015
Het bericht ‘Wanbetalers niet meer de cel in’
Magda Berndsen (D66), Gerard Schouw (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
7 april 2015 - 27 mei 2015
De aanwezigheid van verdachten van zware geweldsdelicten bij rechterlijke uitspraken
Foort van Oosten (VVD)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
2 april 2015 - 13 mei 2015
Bewindvoerders die door een lidmaatschapseis geen bankrekening kunnen openen
Arnold Merkies (SP), Michiel van Nispen (SP)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)