Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

88 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
2 april 2020 - 3 april 2020
COVID-19 patiënten aan boord van vluchten uit coronabrandhaard New York.
Geert Wilders (PVV), Femke Merel Arissen (Lid-van Kooten-Arissen), Henk Krol (50PLUS), Kees van der Staaij (SGP), Thierry Baudet (FVD)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA), Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
2 april 2020 - 21 april 2020
De repatriëring van Nederlanders in het buitenland
Raymond de Roon (PVV), Femke Merel Arissen (Lid-van Kooten-Arissen), Lammert van Raan (PvdD), Martijn van Helvert (CDA), Thierry Baudet (FVD), Bram van Ojik (GL), Joël Voordewind (CU), Wybren van Haga (Lid-Haga), Sadet Karabulut (SP), Tunahan Kuzu (DENK), Kees van der Staaij (SGP), Lilianne Ploumen (PvdA), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Henk Krol (50PLUS)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
30 maart 2020 - 12 mei 2020
Het controleren van de Nederlandse grenzen inzake de coronacrisis
Thierry Baudet (FVD), Theo Hiddema (FVD)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA), Ferdinand Grapperhaus (minister justitie en veiligheid) (CDA)
24 maart 2020 - 25 maart 2020
Het gehanteerde beleid met betrekking tot het testen op COVID-19 (corona) besmettingen.
Thierry Baudet (FVD), Theo Hiddema (FVD)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
23 maart 2020 - 25 maart 2020
Het fysiek bijwonen van Provinciale Statenvergaderingen gedurende de coronacrisis
Thierry Baudet (FVD)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 maart 2020 - 30 maart 2020
De ontwerp-Luchtvaartnota
Thierry Baudet (FVD)
Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
5 maart 2020 - 27 maart 2020
De RVU-boete
Thierry Baudet (FVD)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD)
2 maart 2020 - 16 maart 2020
Nieuwe Nederlandse kritiek op het Israëlische woningbouwbeleid
Thierry Baudet (FVD)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
23 januari 2020 - 14 februari 2020
De wijziging van historische temperatuurdata door het KNMI
Thierry Baudet (FVD)
Stientje van Veldhoven (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat, minister zonder portefeuille infrastructuur en waterstaat) (D66)
20 december 2019 - 27 januari 2020
De correspondentie tussen het KNMI en CLINTEL
Thierry Baudet (FVD)
Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
25 oktober 2019 - 20 november 2019
Het rapport 'Politiek en Sociale Media Manipulatie'
Thierry Baudet (FVD)
Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
26 september 2019 - 21 oktober 2019
Het advies van de commissie-Remkes over de stikstofkwestie
Thierry Baudet (FVD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
17 september 2019 - 18 oktober 2019
Het vereenvoudigen van het belastingsysteem
Thierry Baudet (FVD)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (D66)
11 september 2019 - 11 oktober 2019
Het Democratiefestival in Nijmegen
Thierry Baudet (FVD)
Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
6 september 2019 - 6 december 2019
Het brandveiligheidsrisico van elektrische auto’s
Thierry Baudet (FVD)
Ferdinand Grapperhaus (minister justitie en veiligheid) (CDA)
14 augustus 2019 - 1 oktober 2019
Het diversiteitsbeleid bij de politie
Thierry Baudet (FVD), Theo Hiddema (FVD)
Ferdinand Grapperhaus (minister justitie en veiligheid) (CDA)
26 juli 2019 - 19 augustus 2019
Uitvoering van de motie-Van der Staaij c.s. over eenzijdige resoluties bij de VN
Chris Stoffer (SGP), Pieter Omtzigt (CDA), Sven Koopmans (VVD), Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU), Thierry Baudet (FVD)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
1 juli 2019 - 29 augustus 2019
Het klimaatbeleid en de kosten daarvan
Thierry Baudet (FVD)
Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD), Wopke Hoekstra (minister financiën) (CDA)
19 juni 2019 - 17 januari 2020
Het onderbrengen van IS-kinderen bij IS-aanhangers
Thierry Baudet (FVD)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille justitie en veiligheid) (VVD)
12 juni 2019 - 17 juli 2019
De problemen inzake het asielbeleid
Thierry Baudet (FVD)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)