Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

754 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
30 mei 2013 - 12 juli 2013
Het artikel “Terugvorderen opbrengst belastingfraude moeilijk”
Pieter Omtzigt (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
29 mei 2013 - 17 juni 2013
Het gezag van het Internationaal Strafhof in Afrika
Harry van Bommel (SP), Pieter Omtzigt (CDA), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
3 mei 2013 - 3 juni 2013
De detentie van Abdulkareem Yousef al-Khoder in Saudi-Arabië
Désirée Bonis (PvdA), Harry van Bommel (SP), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP), Henk Krol (50PLUS), Pieter Omtzigt (CDA), Esther Ouwehand (PvdD), Han ten Broeke (VVD), Joël Voordewind (CU), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Bram van Ojik (GL)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
2 mei 2013 - 10 juni 2013
Het arrest van het Europees Hof van Justitie in zaak C-398/11
Pieter Omtzigt (CDA)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
24 april 2013 - 21 mei 2013
De ontvoering van de twee Syrische bisschoppen
Harry van Bommel (SP), Joël Voordewind (CU), Han ten Broeke (VVD), Kees van der Staaij (SGP), Désirée Bonis (PvdA), Pieter Omtzigt (CDA), Bram van Ojik (GL), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
22 april 2013 - 6 mei 2013
Birma/Myanmar
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
18 april 2013 - 21 mei 2013
Over islamitisch-extremistisch geweld tegen christenen in Nigeria
Pieter Omtzigt (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
16 april 2013 - 27 mei 2013
Btw heffing op ZZP’ers in de zorg
Pieter Omtzigt (CDA), Hanke Bruins Slot (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
11 april 2013 - 3 mei 2013
De salarissen en arbeidsvoorwaarden van EU-ambtenaren
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
10 april 2013 - 16 mei 2013
Harde eisen van de Arbeidsinspectie aan Odfjell na ernstige overtredingen
Jaco Geurts (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (PvdA)
8 april 2013 - 6 mei 2013
Toenemend geweld tegen en onderdrukking van christenen in Indonesië
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
2 april 2013 - 25 april 2013
Duitse pensioenen
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
28 maart 2013 - 15 april 2013
Het bericht dat de Russische overheid nieuwe stappen heeft gezet ten aanzien van de buitenlandse financiering van Russische ngo’s
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
26 maart 2013 - 22 mei 2013
De Wet Uniformering Loonbegrip
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
18 maart 2013 - 26 april 2013
Het aanvragen van de voorlopige aanslag
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
14 maart 2013 - 5 april 2013
Derivaten
Pieter Omtzigt (CDA)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
13 maart 2013 - 5 april 2013
De recentelijke aanval op de christelijke gemeenschap in Lahore
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
8 maart 2013 - 3 mei 2013
De publicatie ‘Medezeggenschap bij PPI is juridische gatenkaas’
Pieter Omtzigt (CDA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
7 maart 2013 - 26 april 2013
De kinderopvangtoeslag
Pieter Omtzigt (CDA), Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
6 maart 2013 - 28 maart 2013
De kwaliteit van de cijfers van de Spaanse overheidsfinanciën
Eddy van Hijum (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)