Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

216 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
21 oktober 2021 - 29 oktober 2021
Het bericht ‘Uithuisplaatsingen onder gedupeerden toeslagenaffaire’.
Inge van Dijk (CDA), Khadija Arib (PvdA), Peter Kwint (SP), Pieter Omtzigt , Don Ceder (CU), Farid Azarkan (DENK)
Sander Dekker (VVD), Kajsa Ollongren (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66), Paul Blokhuis (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (CU), Alexandra van Huffelen (staatssecretaris financiën) (D66)
10 september 2021 - 8 oktober 2021
Het functioneren van de voormalig minister en voormalig staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat gedurende de periode dat zij wisten dat zij lobbyist zouden worden
Khadija Arib (PvdA), Habtamu de Hoop (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
16 september 2021 - 5 oktober 2021
De hulp van ambtenaren bij een privékwestie van de staatssecretaris van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Khadija Arib (PvdA), Barbara Kathmann (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
27 september 2021 - 30 september 2021
Nevenfuncties van de demissionair minister van Defensie
Khadija Arib (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)

Alle
21 oktober 2021 - 29 oktober 2021
Het bericht ‘Uithuisplaatsingen onder gedupeerden toeslagenaffaire’.
Inge van Dijk (CDA), Khadija Arib (PvdA), Peter Kwint (SP), Pieter Omtzigt , Don Ceder (CU), Farid Azarkan (DENK)
Sander Dekker (VVD), Kajsa Ollongren (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66), Paul Blokhuis (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (CU), Alexandra van Huffelen (staatssecretaris financiën) (D66)
11 oktober 2021
Het gebrek aan openheid bij de overheid
Khadija Arib (PvdA)
Kajsa Ollongren (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
27 september 2021 - 30 september 2021
Nevenfuncties van de demissionair minister van Defensie
Khadija Arib (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
16 september 2021 - 5 oktober 2021
De hulp van ambtenaren bij een privékwestie van de staatssecretaris van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Khadija Arib (PvdA), Barbara Kathmann (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
10 september 2021 - 8 oktober 2021
Het functioneren van de voormalig minister en voormalig staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat gedurende de periode dat zij wisten dat zij lobbyist zouden worden
Khadija Arib (PvdA), Habtamu de Hoop (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
1 september 2021 - 8 september 2021
Het ontslag van de minister en staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat, C. van Nieuwenhuizen-Wijbenga en S. van Veldhoven.
Khadija Arib (PvdA), Habtamu de Hoop (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
27 november 2015 - 21 december 2015
Het vervolgen van vrouwen voor vermeende abortus
Michiel Servaes (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Bert Koenders (PvdA)
25 november 2015 - 22 december 2015
Het bericht ‘Vrij spel voor kinderhandelaren’ inzake illegale adoptie uit Nepal
Khadija Arib (PvdA)
Ard van der Steur (VVD)
20 oktober 2015 - 16 november 2015
Adoptie van kinderen uit Bulgarije
Khadija Arib (PvdA)
Ard van der Steur (VVD)
23 september 2015 - 19 oktober 2015
Het bericht “Levensbeëindiging pasgeborenen niet gemeld”
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
31 augustus 2015 - 21 september 2015
Het delen van informatie over erfelijke ziekten
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
31 juli 2015 - 7 september 2015
De richtlijn voor reanimatie
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
24 juli 2015 - 19 augustus 2015
De toename van euthanasie bij psychiatrisch patiënten via de levenseindekliniek
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
22 juli 2015 - 2 september 2015
Het weigeren van single vrouwen die IVF-behandeling willen (Herdruk)
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
10 juni 2015 - 9 juli 2015
Het bericht dat zzp'ers bij donatie van een nier vaak in financiële problemen komen
Khadija Arib (PvdA), Mei Li Vos (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
2 juni 2015 - 9 juli 2015
Levensbeëindiging bij pasgeborenen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
20 mei 2015 - 12 juni 2015
De effectiviteit van campagnes voor orgaandonatie
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
18 mei 2015 - 30 juni 2015
Het bericht " Aantal donoren kan fors omhoog; organen wegschenken na euthanasie"
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
8 mei 2015 - 3 juni 2015
De roep om een aparte juridische status voor vermisten
Khadija Arib (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Ronald Plasterk (PvdA), Ard van der Steur (VVD)
7 april 2015 - 27 mei 2015
De zorgmodule Pro Life
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)