Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
19 februari 2013 - 11 april 2013
Het bericht ‘IJsland wil porno blokkeren’
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
18 februari 2013 - 21 maart 2013
De Iraanse gevangene Nasrin Sotoudeh
Harry van Bommel , Pieter Omtzigt (CDA), Désirée Bonis (PvdA), Joël Voordewind (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
12 februari 2013 - 27 februari 2013
De stijgende regionale vervoertarieven voor scholieren vanaf het schooljaar 2013-2014
Carla Dik-Faber (CU), Joël Voordewind (CU)
Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA), Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
11 februari 2013 - 26 februari 2013
Het bericht dat GGD Nederland, het Trimbos-instituut en het Nederlands instituut voor alcoholbeleid (STAP) adviseren zo snel mogelijk over te stappen op effectieve alcoholleeftijdscontrole in supermarkten
Joël Voordewind (CU)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
11 februari 2013 - 12 maart 2013
De marginalisatie van de Papoea’s in sociaal en economisch opzicht
Harry van Bommel , Marit Maij (PvdA), Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU), Han ten Broeke (VVD), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
8 februari 2013 - 5 maart 2013
Het rapport ‘sociaal economische gevolgen van echtscheiding’
Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
1 februari 2013 - 20 februari 2013
De publicatie ‘Ontheemd: de verhuizingen van asielzoekerskinderen in Nederland’
Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
28 januari 2013 - 14 maart 2013
Seksueel geweld tegen vrouwen in India en beperkingen voor mensenrechtenorganisaties
Harry van Bommel , Désirée Bonis (PvdA), Kees van der Staaij (SGP), Bram van Ojik (GL), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Joël Voordewind (CU), Agnes Mulder (CDA)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
28 januari 2013 - 15 februari 2013
Het rapport van Human Rights Watch waaruit blijkt dat Syrische oppositiegroepen kerken plunderen
Pieter Omtzigt (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
21 januari 2013 - 7 maart 2013
De zelfmoord van een Russische activist
Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
2 januari 2013 - 1 februari 2013
Het gebrek aan dranktoezicht van de gemeenten
Joël Voordewind (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
6 december 2012 - 20 december 2012
Het bericht dat uitgeprocedeerde Somalische asielzoekers weer op straat zijn gezet
Sharon Gesthuizen (GL), Henk Krol (50PLUS), Gerard Schouw (D66), Liesbeth van Tongeren (GL), Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
5 december 2012 - 20 december 2012
Het bericht dat uitgeprocedeerde Somalische asielzoekers weer op straat zijn gezet
Sharon Gesthuizen (GL), Henk Krol (50PLUS), Liesbeth van Tongeren (GL), Gerard Schouw (D66), Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
4 december 2012 - 21 december 2012
De uitspraken van de Raad van State inzake christelijke vluchtelingen van Iraanse afkomst
Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
3 december 2012 - 22 januari 2013
Over kinderarbeid in de katoensector in Turkije
Sharon Gesthuizen (GL), Bram van Ojik (GL), Joël Voordewind (CU)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA), Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
12 november 2012 - 27 november 2012
De verslechterde positie van moslims in Birma
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
30 oktober 2012 - 6 december 2012
Het bericht dat kinderarbeid voorkomt bij de productie van schoenen door grote ketens
Sharon Gesthuizen (GL), Henk Krol (50PLUS), Marianne Thieme (PvdD), Marit Maij (PvdA), Joël Voordewind (CU), Agnes Mulder (CDA), Bram van Ojik (GL)
Henk Bleker (CDA), Uri Rosenthal (VVD)
29 oktober 2012 - 22 november 2012
Berichten dat volgens een VN ‘Group of Experts’ Rwanda en Oeganda directe militaire steun geven aan guerrillastrijders in Congo en over de mensenrechtensituatie in Rwanda
Jasper van Dijk , Joël Voordewind (CU)
Knapen (CDA) , Uri Rosenthal (VVD)
25 oktober 2012 - 27 november 2012
Het bewind in Egypte onder president Morsi
Joël Voordewind (CU)
Uri Rosenthal (VVD)
25 oktober 2012 - 9 november 2012
De bloedige onderdrukking van Papoea’s in Indonesië
Harry van Bommel , Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Uri Rosenthal (VVD)