Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 september 2015 - 30 oktober 2015
De oplaaiende terreur in Nigeria
Michiel Servaes (PvdA), Han ten Broeke (VVD), Joël Voordewind (CU), Raymond Knops (CDA), Joram van Klaveren (GrBvK), Kees van der Staaij (SGP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
28 september 2015 - 19 oktober 2015
Onjuistheden in Nederlandse schoolboeken over Israël
Sjoerd Potters (VVD), Joël Voordewind (CU), Roelof Bisschop (SGP)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
17 september 2015 - 7 oktober 2015
De mogelijkheid in een handomdraai aan een vals Syrisch paspoort te komen
Gert-Jan Segers (CU), Joël Voordewind (CU)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 september 2015 - 19 oktober 2015
Dublin-overdrachten naar Hongarije
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
9 september 2015 - 24 september 2015
De Europese migratieproblematiek
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Joël Voordewind (CU), Linda Voortman (GL), Marianne Thieme (PvdD)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
3 september 2015 - 7 september 2015
De scheiding van een gezin vanwege tegenwerping 1F
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (SP), Linda Voortman (GL)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
3 september 2015 - 7 oktober 2015
Scheiding van gezinnen vanwege tegenwerping 1F
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Linda Voortman (GL)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
18 augustus 2015 - 15 oktober 2015
De dood van een Nederlandse activist in Oost-Timor, Indonesië
Joël Voordewind (CU), Pieter Omtzigt (CDA)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
10 augustus 2015 - 21 september 2015
Het bericht; 'IS ontvoert zeker 230 Syriërs, onder wie tientallen christenen'
Joël Voordewind (CU)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
6 augustus 2015 - 1 september 2015
De veiligheid van christelijke asielzoekers op Asielzoekerscentra’s (AZC’s)
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
13 juli 2015 - 26 augustus 2015
Onnodige verhuizingen van asielkinderen
Linda Voortman (GL), Joël Voordewind (CU), Gerard Schouw (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 juli 2015 - 13 november 2015
Het rapport van de onafhankelijke klachtencommissie van FMO met betrekking tot de Barro Blanco dam in Panama en de reactie van FMO
Jesse Klaver (GL), Joël Voordewind (CU), Marianne Thieme (PvdD)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
1 juli 2015 - 21 juli 2015
De gezette stappen een jaar na de moord op de Libische mensenrechtenactiviste Salwa Bugaighis
Marit Maij (PvdA), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Han ten Broeke (VVD), Harry van Bommel (SP), Michiel Servaes (PvdA), Joël Voordewind (CU), Wassila Hachchi (D66), Kees van der Staaij (SGP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
24 juni 2015 - 22 juli 2015
De veiligheid van christelijke asielzoekers op Asielzoekerscentra's (AZC’s)
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 juni 2015 - 30 juni 2015
De aanpak van huiselijk geweld in Caribisch Nederland
Joël Voordewind (CU), Gert-Jan Segers (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
16 juni 2015 - 14 juli 2015
De impact van certificering op arbeidsomstandigheden van werknemers in de landbouwsector in ontwikkelingslanden
Joël Voordewind (CU)
Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA), Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
4 juni 2015 - 25 juni 2015
De beoordeling door de IND van de geloofwaardigheid van Koptische asielzoekers
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
2 juni 2015 - 29 juni 2015
Het bericht dat godsdienstige minderheden in India steeds meer in de knel komen
Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
29 mei 2015 - 3 juli 2015
Het korten van pensioenen van personen op de West bank
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 mei 2015 - 16 juni 2015
De positie van christenen in Syrië
Pieter Omtzigt (CDA), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)