Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

2729 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 april 2020 - 25 mei 2020
Het bericht ‘Natuurmonumenten voert betaald parkeren in’
Cem Laçin (SP), Frank Futselaar (SP)
Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en milieu) (VVD), Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
21 april 2020 - 4 juni 2020
Het bericht 'Defensie vliegt langer zonder vergunning'
John Kerstens (PvdA)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD)
21 april 2020 - 24 april 2020
Het uitgelekte plan voor de aanpak van de stikstofproblematiek.
William Moorlag (PvdA), Laura Bromet (GL), Frank Futselaar (SP), Esther Ouwehand (PvdD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
21 april 2020 - 15 mei 2020
Aardgasvrije woningen (Startmotorkader Warmtenetten)
Alexander Kops (PVV)
Kajsa Ollongren (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66), Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD)
20 april 2020 - 4 juni 2020
Verdroging in Nederland
Tjeerd de Groot (D66)
Cora van Nieuwenhuizen (minister infrastructuur en milieu) (VVD), Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
20 april 2020
De vergunningverlening aan Vattenfall voor de bouw van een biomassacentrale in Diemen
Lammert van Raan (PvdD)
Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD)
15 april 2020 - 15 juni 2020
Het bericht ‘Wederom kleuren Nederlandse akkers oranje-geel door gebruik van het omstreden middel glyfosaat’
Tjeerd de Groot (D66)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
14 april 2020 - 2 juli 2020
Injecties met giftige bestrijdingsmiddelen in eikenbomen
Frank Wassenberg (PvdD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
14 april 2020 - 25 mei 2020
Het uitstellen van klimaatmaatregelen en het bericht dat de CO2-heffing mogelijk wordt uitgesteld.
Lammert van Raan (PvdD)
Hans Vijlbrief (staatssecretaris financiën) (D66), Wopke Hoekstra (minister financiën) (CDA), Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD)
14 april 2020 - 7 juli 2020
Biomassa
Thierry Baudet (FvD)
Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD)
9 april 2020 - 24 april 2020
De stikstofaanpak
Roelof Bisschop (SGP)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
8 april 2020 - 24 april 2020
De voortgang van het stikstofbeleid
Thierry Baudet (FvD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
8 april 2020 - 2 juli 2020
Maatregelen tegen de eikenprocessierups.
Maurits von Martels (CDA)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
6 april 2020 - 8 mei 2020
De inzet van vangkooien door zwijnenjagers
Frank Wassenberg (PvdD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
3 april 2020 - 25 mei 2020
Manipulaties van Monsanto om de Europese toelating van glyfosaat te beïnvloeden
Frank Wassenberg (PvdD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
3 april 2020 - 22 april 2020
Het bericht dat het kabinet de productie van kolencentrales omlaag wil brengen­
Chris Stoffer (SGP)
Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD)
3 april 2020 - 13 mei 2020
Installaties die het huishoudelijk verbruik van energie en drinkwater stevig kunnen reduceren
van Esch
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 april 2020 - 22 april 2020
Het bericht 'Klimaatwet Timmermans onderuitgehaald'.
Alexander Kops (PVV)
Eric Wiebes (minister economische zaken) (VVD)
1 april 2020 - 24 april 2020
Het opkopen van stikstofrechten
William Moorlag (PvdA)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
30 maart 2020 - 22 april 2020
Schending van OESO-richtlijnen door Pluspetrol
Henk Nijboer (PvdA), Kirsten van den Hul (PvdA), Lammert van Raan (PvdD), Mahir Alkaya (SP), Bart Snels (GL), Isabelle Diks (GL)
Sigrid Kaag (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (D66), Hans Vijlbrief (staatssecretaris financiën) (D66)