Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1511 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
24 juni 2011 - 17 augustus 2011
De begeleiding van BES-bursalen
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
23 juni 2011 - 6 juli 2011
Het onderzoek naar de integriteit van instituties op Curaçao
Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
23 juni 2011 - 24 juni 2011
De toezeggingen aan de heer Robesin ten aanzien van ontpoldering in Zeeland
Pierre Heijnen (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
16 juni 2011 - 13 juli 2011
Het bericht dat de minister van Financiën van Sint Maarten de controlerende bevoegdheden van het College Financieel Toezicht wil inperken
Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 juni 2011 - 6 juli 2011
Het bericht dat inwoners van Curaçao ziek zijn door vervuild water
Wassila Hachchi (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
9 juni 2011 - 16 juni 2011
De manier waarop de Kamer wordt geïnformeerd over zaken betreffende het Koninklijk Huis
Ronald van Raak (SP)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
7 juni 2011 - 7 juli 2011
Het op voorraad bouwen van de Rijksgebouwendienst
Jacques Monasch (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 juni 2011 - 14 september 2011
Steun van de gemeente Vlaardingen aan initiatiefnemers Gazavloot
Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU)
7 juni 2011 - 22 juni 2011
Het bericht "Utrecht zet plan voor legale wietteelt toch door"
Coşkun Çörüz (CDA), Sabine Uitslag (CDA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
6 juni 2011 - 21 juni 2011
De Commissie integriteit overheid
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
31 mei 2011 - 29 augustus 2011
De kinderopvang op de BES eilanden
Wassila Hachchi (D66)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
31 mei 2011 - 19 september 2011
Onjuiste informatie in debat met de Kamer met name over onderwijsuitgaven
Alexander Pechtold (D66), Boris van der Ham (D66)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
31 mei 2011 - 27 juni 2011
De uitspraken van de minister in het programma TROS Kamerbreed en over de uitspraken van de staatssecretaris in het programma Spijker met koppen over Paleis Soestdijk en het Nationaal Historisch Museum (NHM)
Joël Voordewind (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 mei 2011 - 22 juni 2011
De onrust in Georgië
Frans Timmermans (PvdA)
27 mei 2011 - 5 september 2012
De gevolgen van nieuwe belastingregels op de economie van Saba en Sint Eustatius
Wassila Hachchi (D66), Wouter Koolmees (D66)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
27 mei 2011 - 7 juli 2011
De gemeente Eindhoven die op onverantwoorde wijze bankier speelt
André Elissen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
25 mei 2011 - 21 juni 2011
De verwevenheid van hulpclubs en het ministerie van Buitenlandse Zaken
Johan Driessen (PVV)
20 mei 2011 - 10 juni 2011
De provincie Utrecht die een bedrijf opricht
André Elissen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 mei 2011 - 1 juli 2011
Het bericht dat provincies de burger niet laten meebeslissen
Stientje van Veldhoven (D66), Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 mei 2011 - 10 juni 2011
Het bizarre subsidiebeleid van het stadsdeel Amsterdam-Oost
Johan Driessen (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)