Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1061 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
7 juni 2013 - 15 juli 2013
Mantelzorgers die weinig steun hebben aan hun baas
Carla Dik-Faber (CU), Carola Schouten (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 juni 2013 - 10 juli 2013
Het artikel ‘meer kans op een baan met een Nederlandse naam’
Mariëtte Hamer (PvdA), Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
5 juni 2013 - 3 juli 2013
Het huren van kantoren door het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen (UWV) van bedrijven die niet in Nederland gevestigd zijn
Paul Ulenbelt (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
3 juni 2013 - 24 juni 2013
Een miljoenenstrop voor werkgevers door gebruik van onjuiste UWV-gegevens voor de nieuwe ziektewet
Enneüs Heerma (CDA), Steven van Weyenberg (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
30 mei 2013 - 12 juli 2013
Het artikel “Terugvorderen opbrengst belastingfraude moeilijk”
Pieter Omtzigt (CDA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
29 mei 2013 - 19 juni 2013
De steun van Nederlandse moslims voor jihadgangers naar Syrië
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
29 mei 2013 - 2 juli 2013
Het bericht dat een moskee in Amsterdam Slotervaart onder ‘Koeweits gezag’ staat
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 mei 2013 - 25 juni 2013
Het zwichten voor islamitisch antisemitisme
Machiel de Graaf (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 mei 2013 - 17 juni 2013
De band tussen de Moslimbroederschap en een Amsterdamse moskee
Joram van Klaveren (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 mei 2013 - 27 juni 2013
De opleiding van heftruckchauffeurs
Attje Kuiken (PvdA), John Kerstens (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 mei 2013 - 17 juni 2013
Inzake risico's van de bezuinigingen voor de kwaliteit van de kinderopvang
Linda Voortman (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
21 mei 2013 - 21 juni 2013
De bouw van een Turkse enclave in Rotterdam
Joram van Klaveren (PVV)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
16 mei 2013 - 5 juni 2013
Giftige gassen in vliegtuigen
Attje Kuiken (PvdA), John Kerstens (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA)
15 mei 2013 - 2 juli 2013
De Nederlandse politie als islamitische huwelijksbemiddelaar
Joram van Klaveren (PVV), Louis Bontes (PVV), Lilian Helder (PVV)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 mei 2013 - 2 juli 2013
Het bericht ‘politie hielp minderjarigen met islamitisch huwelijk’
Malik Azmani (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 mei 2013 - 2 juli 2013
De rol vanondersteunende organisaties bij het sluiten van een religieus kindhuwelijk
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
8 mei 2013 - 11 juli 2013
Het duurder worden van sportbeoefening
Tjeerd van Dekken (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
8 mei 2013 - 4 juni 2013
Het verbod in de cao Besloten Busvervoer om zzp’ers in dienst te nemen.
Steven van Weyenberg (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 mei 2013 - 17 juni 2013
De komst van de zoveelste geweldpredikende haatimam
Geert Wilders (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 mei 2013 - 15 mei 2013
Het mislukken van de linkse methode van 'pappen en nathouden'
Lilian Helder (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)