Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

746 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
21 februari 2020 - 30 maart 2020
Het bericht ‘Slachtoffers misdrijven willen meer privacy, angst voor wraak daders’
Kees Verhoeven (D66), Maarten Groothuizen (D66)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)
13 februari 2020 - 10 maart 2020
Het bericht dat de Eritreeër die tot 6 jaar cel en TBS veroordeeld is voor doodslag, verkrachting en mishandeling van een oudere dame in Amsterdam, wellicht zijn verblijfsvergunning mag behouden in verband met zijn TBS behandeling
Gidi Markuszower (PVV), Emiel van Dijk (PVV)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD), Broekers-Knol
17 januari 2020 - 9 maart 2020
Het bericht 'Sudan’s Ousted Leader Is Sentenced to Two Years for Corruption'
Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
15 januari 2020 - 2 maart 2020
Het onderzoekverloop naar de dood van Dascha Graafsma
Niels van den Berge (GL), Stieneke van der Graaf (CU), Attje Kuiken (PvdA), Michiel van Nispen (SP)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille veiligheid en justitie) (VVD)

Alle
27 april 2010 - 9 juli 2010
De compensatie van bedrijven die door kartels schade geleden hebben
Mei Li Vos (PvdA), Anja Timmer (PvdA)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
27 april 2010 - 28 juni 2010
Het niet vervolgen van zeker zestien in Nederland wonende misdadigers uit Rwanda
Coşkun Çörüz (CDA)
22 april 2010 - 21 mei 2010
Een meervoudig moordenaar die onder een flink deel van zijn gevangenisstraf uit probeert te komen
Raymond de Roon (PVV)
20 april 2010 - 17 juni 2010
Een Rijksrecherche onderzoek naar de schrijfproeven in de Deventer moordzaak
Alexander Pechtold (D66)
14 april 2010 - 18 juni 2010
Het bericht "Fileleed is goudmijn justitie"
Marianne Thieme (PvdD)
7 april 2010 - 24 juni 2010
De gevolgen voor de politie- en justitiepraktijk van de uitleg van artikel 126nd, eerste lid, Sv door de Hoge Raad
Fred Teeven (VVD)