Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

766 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
12 december 2011 - 28 december 2011
De Nederlandse voordracht van Ad Melkert bij de internationale arbeidsorganisatie ILO
Johan Driessen (PVV)
8 november 2011 - 21 november 2011
Het bericht “G20-landen beloven economie te stimuleren”
Jolande Sap (GL), Bruno Braakhuis (GL)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
4 november 2011 - 16 januari 2012
Het Palestijns lidmaatschap van UNESCO
Arjan El Fassed (GL), Mariko Peters (GL)
3 november 2011 - 16 november 2011
Het bericht dat Unesco het zogenaamde 'Palestina' heeft geaccepteerd als volwaardig lid
Raymond de Roon (PVV), Johan Driessen (PVV)
4 oktober 2011 - 22 november 2011
Het visumvrije verkeer met Bosnië-Herzegovina
Cora van Nieuwenhuizen (VVD), Klaas Dijkhoff (VVD)
28 september 2011 - 4 oktober 2011
De relaties tussen Nederland en de Islamitische Republiek Iran
Wim Kortenoeven (PVV), Geert Wilders (PVV)
14 september 2011 - 3 oktober 2011
Een nieuwe pogrom van Indonesische moslims tegen Indonesische christenen
Geert Wilders (PVV), Wim Kortenoeven (PVV)
26 augustus 2011 - 4 oktober 2011
De opvolging van aanbevelingen van het VN-Mensenrechtencomité en de opvolging van de aanbevelingen van het VN-comité voor de uitbanning van rassendiscriminatie
Frans Timmermans (PvdA)
1 augustus 2011 - 2 september 2011
Het Holland Paviljoen in New York
Boris van der Ham (D66)
4 juli 2011 - 16 november 2011
De economische betrekkingen tussen Nederland en Israel
Frans Timmermans (PvdA), Mariko Peters (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
30 juni 2011 - 19 juli 2011
Het onderzoek naar de vliegramp in Tripoli
Alexander Pechtold (D66)
28 juni 2011 - 1 juli 2011
Het uitgevaardigde arrestatiebevel voor Kadaffi
Alexander Pechtold (D66)
16 juni 2011 - 8 juli 2011
Boycot van de Durban III Conferentie
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
7 juni 2011 - 23 juni 2011
De dood van Haleh Sahabi, dochter van Ezzatollah Sahabi, vooraanstaand lid van de Iraanse oppositie
Frans Timmermans (PvdA)
26 mei 2011 - 14 juni 2011
De benoeming van de nieuwe directeur van het IMF
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
16 mei 2011 - 21 juni 2011
De bewering dat in Afghanistan producten met kinder- en slavenarbeid worden gebruikt in NAVO-projecten
Harry van Bommel (SP), Sjoera Dikkers (PvdA), Mariko Peters (GL), Joël Voordewind (CU)
12 mei 2011 - 30 juni 2011
Een VN-onderzoek naar de vliegramp in Tripoli
Alexander Pechtold (D66), Stientje van Veldhoven (D66)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
12 mei 2011 - 17 juni 2011
Een Israelische spoorlijn
Léon de Jong (PVV), Raymond de Roon (PVV)
26 april 2011 - 19 mei 2011
Eerdere toezeggingen ten aanzien van Syrië
26 april 2011 - 19 mei 2011
Het Nederlandse optreden ten aanzien van de huidige situatie in Syrië
Alexander Pechtold (D66)