Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

223 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
18 mei 2022
Grootschalige kabelinterceptie door AIVD/MIVD
Khadija Arib (PvdA)
Hanke Bruins Slot (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 april 2022
De berichten dat de Belastingdienst discriminerende criteria in de fraudesignalering voorziening (FSV) verzweeg en dat de Belastingdienst op onrechtmatige wijze inzage in zwarte lijsten blokkeert
Marieke Koekkoek (D66), Khadija Arib (PvdA), Tom van der Lee (GL)
Marnix van Rij (staatssecretaris financiën) (CDA)
1 april 2022
De uitkomsten van PwC-onderzoeken naar de Fraude Signalering Voorziening (FSV)
Marieke Koekkoek (D66), Sylvana Simons (BIJ1), Khadija Arib (PvdA)
Hanke Bruins Slot (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Marnix van Rij (staatssecretaris financiën) (CDA), Alexandra van Huffelen (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
30 maart 2022 - 21 april 2022
De werking van de Wet normering topinkomens bij goededoelenorganisaties
Khadija Arib (PvdA)
Hanke Bruins Slot (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
24 februari 2022 - 12 april 2022
Het naleven van de Wet openbaarheid van bestuur en rechterlijke uitspraken
Khadija Arib (PvdA)
Mark Harbers (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD), Hanke Bruins Slot (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
23 februari 2022 - 17 maart 2022
Het vernietigen van stukken die onderdeel zijn van een politiek debat en deel uitmaken van een Wob-procedure
Khadija Arib (PvdA)
Hanke Bruins Slot (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
1 december 2021 - 3 februari 2022
Burgers die tegen de overheid moeten procederen
Khadija Arib (PvdA)
Kajsa Ollongren (minister defensie) (D66), Sander Dekker (VVD)
21 oktober 2021 - 29 oktober 2021
Het bericht ‘Uithuisplaatsingen onder gedupeerden toeslagenaffaire’.
Inge van Dijk (CDA), Khadija Arib (PvdA), Peter Kwint (SP), Pieter Omtzigt , Don Ceder (CU), Farid Azarkan (DENK)
Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66), Sander Dekker (minister zonder portefeuille justitie en veiligheid) (VVD), Paul Blokhuis (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (CU), Alexandra van Huffelen (staatssecretaris financiën) (D66)
11 oktober 2021 - 3 november 2021
Het gebrek aan openheid bij de overheid
Khadija Arib (PvdA)
Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
27 september 2021 - 30 september 2021
Nevenfuncties van de demissionair minister van Defensie
Khadija Arib (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
16 september 2021 - 5 oktober 2021
De hulp van ambtenaren bij een privékwestie van de staatssecretaris van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Khadija Arib (PvdA), Barbara Kathmann (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
10 september 2021 - 8 oktober 2021
Het functioneren van de voormalig minister en voormalig staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat gedurende de periode dat zij wisten dat zij lobbyist zouden worden
Khadija Arib (PvdA), Habtamu de Hoop (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
1 september 2021 - 8 september 2021
Het ontslag van de minister en staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat, C. van Nieuwenhuizen-Wijbenga en S. van Veldhoven.
Khadija Arib (PvdA), Habtamu de Hoop (PvdA)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
27 november 2015 - 21 december 2015
Het vervolgen van vrouwen voor vermeende abortus
Khadija Arib (PvdA), Michiel Servaes (PvdA)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
25 november 2015 - 22 december 2015
Het bericht ‘Vrij spel voor kinderhandelaren’ inzake illegale adoptie uit Nepal
Khadija Arib (PvdA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 oktober 2015 - 16 november 2015
Adoptie van kinderen uit Bulgarije
Khadija Arib (PvdA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
23 september 2015 - 19 oktober 2015
Het bericht “Levensbeëindiging pasgeborenen niet gemeld”
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
31 augustus 2015 - 21 september 2015
Het delen van informatie over erfelijke ziekten
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
31 juli 2015 - 7 september 2015
De richtlijn voor reanimatie
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
24 juli 2015 - 19 augustus 2015
De toename van euthanasie bij psychiatrisch patiënten via de levenseindekliniek
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)