Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

166 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
19 januari 2016 - 7 maart 2016
Het bericht dat Rusland de Nederlandse politiek financieel beïnvloedt
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Kees Verhoeven (D66)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
19 januari 2016 - 3 februari 2016
Het bericht dat Amerikaanse inlichtingendiensten onderzoek doen naar onder meer het GeenPeil-initiatief
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
25 september 2015 - 28 oktober 2015
Het bericht dat de aanpak van radicalisering is gedoemd te mislukken
Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
23 juni 2015 - 2 oktober 2015
Het bericht op Twitter: Foto met mijn favoriete geleerde
Machiel de Graaf (PVV)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
2 juni 2015 - 3 juli 2015
Het bericht dat kwetsbaarheden in encryptiesoftware door Amerikaanse inlichtingendiensten zijn gebruikt
Kees Verhoeven (D66), Wassila Hachchi (D66)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
27 mei 2015 - 3 juli 2015
Het gebruik van een softwarefout door de Amerikaanse inlichtingendiensten
Astrid Oosenbrug (PvdA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
26 mei 2015 - 25 juni 2015
Het benutten van wettelijke mogelijkheden om uitreizen naar IS-gebieden te voorkomen
Pieter Omtzigt (CDA), Peter Oskam (CDA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
26 mei 2015 - 25 juni 2015
Het bericht 'Weer twee Gouwenaars vertrokken naar Syrië'
Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
7 mei 2015 - 22 mei 2015
De uitspraken van het hoofd van de AIVD over Edward Snowden
Ronald van Raak (SP)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
6 mei 2015 - 19 juni 2015
Het bericht ‘Terreurverdachte gepakt in Limburg’
Machiel de Graaf (PVV), Geert Wilders (PVV), Lilian Helder (PVV)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
30 april 2015 - 4 juni 2015
De zorgen van gemeenten omtrent de financiering van de Veiligheidsregio’s
Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
22 april 2015 - 29 juni 2015
Het bericht dat de invloed van ultraorthodoxe moslims in Nederlandse moskeeën toeneemt
Ockje Tellegen (VVD), Sjoerd Potters (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
14 april 2015 - 22 mei 2015
Het bericht dat er drie ultraorthodoxe sjeiks uit België in Utrecht komen spreken
Ronald van Raak (SP), Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
9 april 2015 - 6 mei 2015
Nederlandse jihadisten die bij de Turks-Syrische grens worden opgepakt door de Turkse autoriteiten
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Magda Berndsen (D66)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
9 april 2015 - 1 april 2015
Het bericht dat twee voormalig medewerkers van de MIVD worden doorbetaald tot hun pensioen en zijn bevorderd
Wassila Hachchi (D66)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
9 april 2015 - 20 mei 2015
Het bericht ‘Utrecht vreest komst Belgische martelsjeik
Gert-Jan Segers (CU), Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
2 april 2015 - 22 mei 2015
Het bericht "Kritiek op aanpak radicalisering"
Sadet Karabulut (SP), Jasper van Dijk (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
26 maart 2015 - 6 mei 2015
Het verzwijgen van het aantal Syriëgangers door de burgemeester van Amersfoort
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
13 maart 2015 - 9 april 2015
Het bericht dat een antisemitische ambtenaar niet ontslagen hoeft te worden vanwege een IS-tweet
Joram van Klaveren (GrBvK)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
5 maart 2015 - 30 april 2015
Radicalisering in de Somalische gemeenschap
Ahmed Marcouch (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (VVD)