Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

433 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
11 augustus 2011 - 7 september 2011
De vergoeding van de mammaprint vanuit de zorgverzekering
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
10 augustus 2011 - 12 oktober 2011
Het bericht dat normaal gedrag in het nieuwe psychologenhandboek als ziek wordt benoemd
Agnes Wolbert (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
29 juli 2011 - 17 augustus 2011
Het succes van de pilot masterplan orgaandonatie Regio Noord-Nederland
Jetta Klijnsma (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
25 juli 2011 - 9 september 2011
Het mogelijk verband tussen de gevaarlijke Klebsiella bacterie in het Maasstad Ziekenhuis en het antibioticagebruik bij de behandeling van bacteriële uierontsteking bij koeien
Marianne Thieme (PvdD)
30 juni 2011 - 18 augustus 2011
Het Nederlands Kinderoncologisch Centrum
Eeke van der Veen (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
20 juni 2011 - 29 juni 2011
De aangekondigde opnamestop door de GGZ
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
10 juni 2011 - 1 juli 2011
Het artikel ‘De dokter bewijst meestal niet waarom’
Anne Mulder (VVD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 juni 2011 - 28 juni 2011
De uitzending 'Sluimerend bewustzijn' van KRO Brandpunt
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 juni 2011 - 18 juli 2011
De prestatielijst van ziekenhuizen bij de behandeling van blaaskanker door zorgverzekeraar CZ
Renske Leijten (SP), Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 juni 2011 - 14 juli 2011
Het bericht dat de "sloopchirurg" gewoon zijn gang kan gaan
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
Het bericht dat wie eerlijk is over hiv een baan kan vergeten
Khadija Arib (PvdA), Sjoera Dikkers (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 mei 2011 - 1 juni 2011
Abortus en anticonceptie op Curacao
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 april 2011 - 19 mei 2011
Tekortschietende hulp aan psychiatrische patiënten
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 april 2011 - 7 juni 2011
Psychische problemen onder asielzoekers en de vergoeding van antidepressiva
Khadija Arib (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
14 april 2011 - 4 mei 2011
Abortus en het gebrek aan anticonceptiemiddelen op Curaçao
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 april 2011 - 1 juli 2011
Doorverwijzing bij darmkanker en darmkankerscreening
Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
1 april 2011 - 1 juli 2011
Zorg voor kankerpatiënten
Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
24 maart 2011 - 21 april 2011
Het bericht 'Schaf verbod op betalen eicel af'
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
18 maart 2011 - 28 april 2011
Kwaliteitsnormen voor kankeroperaties
Henk van Gerven (SP), Renske Leijten (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
10 maart 2011 - 15 april 2011
Alzheimer patiënten
Jeroen Recourt (PvdA)