Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

720 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
30 juni 2011 - 30 augustus 2011
De weigering van de Amsterdamse en Tilburgse GGD
Willie Dille (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 juni 2011 - 12 augustus 2011
Een Groningse incestpleger
Jeroen Dijsselbloem (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
22 juni 2011 - 26 september 2011
Het bericht dat jeugdzorginstellingen signalen van seksueel misbruik onvoldoende oppikken
Nine Kooiman (SP)
23 mei 2011 - 15 juni 2011
Toegenomen gebitsverwaarlozing onder peuters en kleuters
Attje Kuiken (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
11 mei 2011 - 29 juni 2011
Het bericht dat kinderen die ernstig worden bedreigd in hun ontwikkeling op de wachtlijst komen te staan
Nine Kooiman (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
4 mei 2011
Het bericht dat jeugdzorginstellingen steeds meer last hebben van de groeiende terreur van pooierboy's
Nine Kooiman (SP)
2 mei 2011 - 24 mei 2011
Het Jaarbericht 2010 vban Inspectie Jeugdzorg
Tofik Dibi (GL)
29 april 2011 - 24 mei 2011
Het bericht 'Jeugdzorg brengt afsprakeb niet in de praktijk'
Sabine Uitslag (CDA)
29 april 2011 - 7 juni 2011
Het beperken van de mogelijkheden voor begeleiding van Wajongers op de werkvloer
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
22 april 2011 - 19 mei 2011
Het bericht 'Zoon was een tijdbom, er moet een plek komen waar ouders help kunnen zeggen'
Madeleine van Toorenburg (CDA), Hanke Bruins Slot (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
20 april 2011 - 15 juni 2011
Ondertoezichtstelling
Willie Dille (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
18 april 2011 - 28 juni 2011
Het bericht dat instanties geen signalen of dossiers hadden over zededelinquent die voogdij kreeg over twee dochters
Brigitte van der Burg (VVD), Ard van der Steur (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
8 april 2011 - 27 april 2011
Kinderarbeid en onderbetaling van volwassenen bij cacao- en hazelnootproductie
Joël Voordewind (CU), Esther Ouwehand (PvdD), Sjoera Dikkers (PvdA), Elbert Dijkgraaf (SGP), Liesbeth van Tongeren (GL), Sharon Gesthuizen (SP)
7 april 2011 - 17 juni 2011
Zorg voor kinderen met een meervoudige zorgvraag
Lea Bouwmeester (PvdA)
4 april 2011 - 27 april 2011
Het bericht dat Jeugdproject Wyldemerk gedwongen de deuren moet sluiten
Jeroen Dijsselbloem (PvdA), Metin Çelik (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
31 maart 2011
Het probleem dat jongeren die 18 jaar worden problemen hebben met het betalen van de zorgverzekeringspremie
Nine Kooiman (SP), Jasper van Dijk (SP), Renske Leijten (SP)
25 maart 2011 - 11 mei 2011
Slechte controle op leeftijdsgrenzen bij alcoholverstrekking en de falende campagnes om naleving te verbeteren
Joël Voordewind (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
24 maart 2011 - 17 mei 2011
De hulp aan kinderen van gescheiden ouders
Nine Kooiman (SP)
22 maart 2011 - 3 mei 2011
De bewering dat in Afghanistan producten met kinder -en slavenarbeid worden gebruikt in NAVO-projecten
Joël Voordewind (CU)
15 maart 2011 - 22 april 2011
Het niet vergoeden van het tweede cochleaire implantaat bij jonge kinderen
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Pia Dijkstra (D66), Linda Voortman (GL), Renske Leijten (SP), Jetta Klijnsma (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)