Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1667 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
21 maart 2011 - 13 april 2011
De gedwongen winkelnering bij het kopen van tickets voor de Olympische Spelen in Londen
Ronald Plasterk (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
18 maart 2011 - 10 mei 2011
Het artikel 'KNVB gaat vechtende speler harder straffen'
Tjeerd van Dekken (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 maart 2011 - 13 april 2011
Een beleidsadvies meer ruimte te creëren voor de islam
Geert Wilders (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 maart 2011 - 13 april 2011
Het recente geweld tegen Koptische christenen in Egypte
Geert Wilders (PVV), Raymond de Roon (PVV)
11 maart 2011 - 19 april 2011
Twee ton subsidie voor een handenweigeraar
Joram van Klaveren (PVV), Johan Driessen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 maart 2011 - 28 april 2011
Verdwenen kunstvoorwerpen
Boris van der Ham (D66)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
7 maart 2011 - 24 maart 2011
Het bericht dat er Q-koorts is ontdekt op zes kinderboerderijen in Brabant
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 maart 2011 - 17 mei 2011
Het onthoofden van ganzen bij carnaval
Marianne Thieme (PvdD)
3 maart 2011 - 11 april 2011
Grievende uitspraken over homo's door leraren te Kampen
Ahmed Marcouch (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
3 maart 2011 - 23 maart 2011
Dreigende bezuinigingen op alle vormen van gesubsidieerde arbeid bij musea en andere culturele instellingen
Jetta Klijnsma (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
3 maart 2011 - 21 april 2011
Illegaal gokken op wedstrijden
Hanke Bruins Slot (CDA), Madeleine van Toorenburg (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 maart 2011 - 1 april 2011
De rechtspositie van eigenaren van vakantiehuisjes
Pauline Smeets (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
1 maart 2011
Het onteigenen van landerijen van het Mor Gabriel
Pieter Omtzigt (CDA)
28 februari 2011 - 17 maart 2011
Een bezoek aan het recreatiepark Parc Patersven in Zundert
Paul Ulenbelt (SP)
25 februari 2011 - 16 maart 2011
Problemen met kabelexploitanten
Jasper van Dijk (SP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
25 februari 2011
De verspilling van energie door diverse musea
24 februari 2011 - 29 maart 2011
Inbeslagnames door de stichting BREIN
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
23 februari 2011 - 30 maart 2011
De acceptatie van homo's in de sportwereld
Pia Dijkstra (D66)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 februari 2011 - 10 maart 2011
Het bericht 'Ajaxfan hoeft zich niet te melden'
Richard de Mos (PVV)
22 februari 2011 - 13 april 2011
Een levensgevaarlijk mysterieus reclamebord langs de A4 bij Leiderdorp
Farshad Bashir (SP)