Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

533 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
21 november 2019 - 6 januari 2020
Nederlands vetorecht in geval van inzet kernwapens
Sadet Karabulut (SP)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD), Ank Bijleveld (minister defensie) (CDA)
29 november 2019 - 19 december 2019
Door Centcom erkende burgerslachtoffers in Irak en Syrië
Sadet Karabulut (SP)
Ank Bijleveld (minister defensie) (CDA), Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
4 december 2019 - 17 december 2019
Een rapport over mensenrechtenschendingen in het noorden van Syrië
Sadet Karabulut (SP), Joël Voordewind (CU), Martijn van Helvert (CDA), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Raymond de Roon (PVV)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
21 november 2019 - 17 december 2019
Een 'family day'
Roelof Bisschop (SGP), Martijn van Helvert (CDA), John Kerstens (PvdA), Frank Wassenberg (PvdD), Michel Rog (CDA), Paul van Meenen (D66), Femke Merel Arissen (PvdD), Henk Krol (50PLUS), Salima Belhaj (D66), Peter Kwint (SP), Sadet Karabulut (SP), André Bosman (VVD), Rudmer Heerema (VVD), Chris Stoffer (SGP), Kirsten van den Hul (PvdA), Wybren van Haga (Lid-Haga), Isabelle Diks (GL), Joël Voordewind (CU), Eppo Bruins (CU), Harm Beertema (PVV)
Arie Slob (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU), Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD)

Alle
5 juni 2014 - 1 juli 2014
Het bericht ‘Gemeenten in Oost-Groningen failliet door werkvoorziening’
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
4 juni 2014 - 25 juni 2014
Segregatie in het onderwijs
Sadet Karabulut (SP), Jasper van Dijk (SP), Jan Jacob van Dijk (CDA)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
28 mei 2014
Het niet toepassen van de beslagvrije voet door de Belastingdienst
Arnold Merkies (SP), Sadet Karabulut (SP)
Minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en de Staatssecretaris van Financiën
27 mei 2014 - 27 juni 2014
Het dwarsbomen van de kamerverhuur in verzorgingshuizen door de verhuurderheffing
Sadet Karabulut (SP), Tjitske Siderius (SP)
Stef Blok (minister zonder portefeuille ) (VVD)
27 mei 2014 - 19 juni 2014
De vrees voor chaos om zorgvastgoed
Sadet Karabulut (SP), Tjitske Siderius (SP)
22 mei 2014 - 25 juni 2014
Misstanden bij de sociale dienst Midden-Drenthe
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
20 mei 2014 - 10 juni 2014
Een verdubbeling van het aantal verzoeken aan de Huurcommissie in 2013
Sadet Karabulut (SP)
Stef Blok (minister zonder portefeuille ) (VVD)
13 mei 2014 - 25 juni 2014
Het bericht dat slechts vijftien procent van de mensen die aankloppen bij de schuldhulpverlening daadwerkelijk wordt geholpen
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 mei 2014 - 12 juni 2014
Het bericht dat onverantwoorde leningen worden verstrekt aan huishoudens
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 mei 2014 - 11 juni 2014
De inzet van stakingsbrekers door de NS
Sadet Karabulut (SP), Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
10 april 2014 - 25 juni 2014
De omstreden methoden van re-integratiebedrijf WorkFast
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
3 april 2014 - 29 april 2014
Een forse toename in het aantal klachten over de Rotterdamse Sociale Dienst
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
31 maart 2014 - 22 april 2014
Het bericht dat de voorzitter van de Werkkamer zegt dat een grote groep jonggehandicapten straks onzichtbaar, verdwijnt achter de voordeur
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 maart 2014 - 25 april 2014
Het groeiende verschil in inkomens tussen werknemers en bestuurders van bedrijven
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 maart 2014 - 17 april 2014
Discriminatie van zwangere vrouwen op de arbeidsmarkt
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 maart 2014 - 2 juli 2014
Het faillissement van de private schuldbemiddelaar Bureau Integraal in Groningen
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 maart 2014 - 10 april 2014
De uitspraak dat het aantal leerbedrijven met 10.000 gestegen zou zijn
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 maart 2014 - 7 april 2014
Ontslag van schoonmakers
Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 februari 2014 - 10 april 2014
Het idee om agenten vrij te maken die zich alleen bezig moeten houden met criminaliteitsbestrijding onder Tilburgers van Marokkaanse en Antilliaanse afkomst
Sadet Karabulut (SP), Nine Kooiman (SP)
18 februari 2014 - 1 april 2014
Een groeiend aantal huisuitzettingen van gezinnen met kinderen
Paulus Jansen (SP), Nine Kooiman (SP), Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)