Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

179 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
2 maart 2011 - 1 april 2011
De rechtspositie van eigenaren van vakantiehuisjes
Lutz Jacobi (PvdA), Pauline Smeets (PvdA)
24 februari 2011
Het rapport Hoekstra
Jetta Klijnsma (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
14 februari 2011 - 10 maart 2011
Het ontbreken van de Friese taal en cultuur in de adviesaanvraag voor cultuurbeleid
Lutz Jacobi (PvdA), Jetta Klijnsma (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
11 februari 2011 - 22 maart 2011
Een geheim plan voor huizen in de natuur
Lutz Jacobi (PvdA)
10 februari 2011 - 4 maart 2011
De mogelijkheid om de woonplaats van de moeder als geboorteplaats te kiezen
Lutz Jacobi (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 februari 2011 - 25 maart 2011
De gebiedsontwikkeling Ooijen-Wanssum
Lutz Jacobi (PvdA), Pauline Smeets (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
26 januari 2011 - 28 februari 2011
De afslag op Terschelling
Lutz Jacobi (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
20 januari 2011 - 3 maart 2011
De geplande helihaven Coolen nabij het Natura 2000 gebied Het Leudal
Pauline Smeets (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
7 januari 2011 - 31 januari 2011
De dijken in Limburg
Lutz Jacobi (PvdA), Pauline Smeets (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
20 december 2010 - 12 januari 2011
Het wegvallen van subsidie voor schaapskuddes
Lutz Jacobi (PvdA)
3 december 2010 - 7 januari 2011
De voorgenomen ontslagen bij De Vries Kozijnen in Gorredijk
Mariëtte Hamer (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
2 december 2010 - 26 januari 2011
Besluitvorming van Staatsbosbeheer over Lauwershage
Lutz Jacobi (PvdA)
9 november 2010 - 7 december 2010
De rechtspositie van eigenaren van vakantiehuisjes
Lutz Jacobi (PvdA), Pauline Smeets (PvdA)
18 oktober 2010 - 11 november 2010
De kippenfarm in Landkreis Emsland
Lutz Jacobi (PvdA)
15 oktober 2010 - 22 december 2010
Ontwikkelingen nieuwe zeeverkeerscentrale
Attje Kuiken (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
20 september 2010 - 4 november 2010
Problematiek rondom de aansluiting van de Meldkamer Noord-Nederland (MkNN) en het Operationeel Centrum Stichtse Brug (OCSB) op C-2000 en dan meer in het bijzonder het Netherlands Armed Forces Integrated Network (NAFIN)
Sander de Rouwe (CDA), Coşkun Çörüz (CDA), Lutz Jacobi (PvdA), Magda Berndsen (D66)
26 augustus 2010 - 19 november 2010
De aanleg van een geluidswal met vervuilde grond in de Ecologische Hoofdstructuur (EHS) in Heerenveen
Lutz Jacobi (PvdA), Diederik Samsom (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
5 augustus 2010 - 3 september 2010
Bestrijding van natuurbranden
Attje Kuiken (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Gerda Verburg (minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CDA)
15 juli 2010 - 27 juli 2010
De sluiting van de ASR-vestiging in Woudsend
Eddy van Hijum (CDA), Sander de Rouwe (CDA), Lutz Jacobi (PvdA)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)