Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1061 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 maart 2013 - 19 april 2013
Het niet controleren van werkgevers en opleiders door het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen (UWV) bij het plaatsen van een vacature
Paul Ulenbelt
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 maart 2013 - 1 mei 2013
De enorme toename van het aantal ‘Nederlandse’ jihadisten
Louis Bontes (PVV), Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
25 maart 2013 - 17 juni 2013
De verdenking van mishandeling op koranscholen in Tilburg
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
25 maart 2013 - 19 april 2013
Het optreden van een imam in de aula van een middelbare school in Vlissingen
Keklik Yücel (PvdA), Tanja Jadnanansing (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
22 maart 2013 - 3 april 2013
Het dreigende collectieve ontslag bij Prins Dokkum
Lutz Jacobi (PvdA), Mariëtte Hamer (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
22 maart 2013 - 2 mei 2013
Het bericht "Uitstoot ammonia bij BASF in De Meern”
Jaco Geurts (CDA), Hanke Bruins Slot (CDA)
Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
21 maart 2013 - 15 april 2013
De mishandeling op koranscholen
Joram van Klaveren (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
19 maart 2013 - 16 april 2013
Misbruik van Ziekte door werkgevers
Roos Vermeij (PvdA), Mariëtte Hamer (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 maart 2013 - 15 april 2013
Het ontslaan van “ziek” personeel
Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 maart 2013 - 15 april 2013
De toename van het gebruik van sociale uitkeringen door arbeidsmigranten
Malik Azmani (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 maart 2013 - 18 april 2013
In Turkije opgepakte vakbondsleden
Harry van Bommel , Sadet Karabulut
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
15 maart 2013 - 1 mei 2013
Het bericht ‘Jeugd naar Syrië gelokt voor djihad’
Malik Azmani (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 maart 2013 - 11 april 2013
Het bericht dat steeds meer gemeenten honderden euro’s vragen voor het registeren van gastouders
Manja Smits , Paul Ulenbelt
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 maart 2013 - 11 april 2013
Het bericht “Met vaststellen van nieuwe blootstellingsnormen voor asbest per 1 juli 2013 de bestaande voorzorgsmaatregelen onvoldoende bescherming bieden”
Henk van Gerven , Paul Ulenbelt
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA)
15 maart 2013 - 10 april 2013
Een verplichte taaltoets voor hbo-ers
Pieter Heerma (CDA), Michel Rog (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
13 maart 2013 - 17 april 2013
De heffing door het Hoofdbedrijfschap Detailhandel voor het jaar 2013
Mei Li Vos (PvdA), Selçuk Öztürk (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 maart 2013 - 9 april 2013
De dagelijkse imperialistische moskee-oproep
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
11 maart 2013 - 25 maart 2013
Het bericht dat Nederland voor het Europees Hof wordt gedaagd wegens onvoldoende bescherming van zwangere vrouwen tegen discriminatie
Linda Voortman (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 maart 2013 - 1 mei 2013
Tot geweld bereide moslima's
Geert Wilders (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
7 maart 2013 - 26 april 2013
De kinderopvangtoeslag
Pieter Omtzigt (CDA), Pieter Heerma (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)