Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

217 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
9 september 2011 - 18 oktober 2011
De opvang van een pleegkind met een islamitische achtergrond in een christelijk pleeggezin
Khadija Arib (PvdA), Jeroen Dijsselbloem (PvdA)
9 september 2011 - 4 november 2011
Bloeddonatie door homoseksuelen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
8 september 2011 - 2 november 2011
Het onderzoek naar een hoger aantal sterfgevallen in katholieke instellingen voor verstandelijk gehandicapte kinderen
Khadija Arib (PvdA)
2 september 2011 - 29 november 2011
Over het bericht dat een veroordeelde pedofiel niet onder toezicht van de reclassering zou staan
Khadija Arib (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
1 september 2011 - 5 oktober 2011
Verbeterde aandacht voor kinderrechten via het onderwijs
Metin Çelik (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
29 augustus 2011 - 21 september 2011
Het opleggen van preventieve huisverboden aan plegers van huiselijk geweld
Khadija Arib (PvdA)
10 augustus 2011 - 31 augustus 2011
Het hoge aantal vrijspraken in zaken tegen (vermeende) loverboys
Khadija Arib (PvdA)
21 juli 2011 - 18 augustus 2011
Het onderzoek van de IGZ naar de verloskundige zorg tijdens avond-nacht en weekenduren
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
20 juli 2011 - 24 augustus 2011
Het bericht dat een Nederlandse vrouw onder onmenselijke gevangenisomstandigheden in detentie verblijft in Marokko
Frans Timmermans (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
18 juli 2011 - 7 september 2011
Het bericht dat het reisverbod voor Filippijnse au pairs wordt omzeild
Khadija Arib (PvdA)
7 juli 2011 - 4 oktober 2011
Onvoldoende aandacht voor seksuele diversiteit in de aanpak van eergerelateerd geweld
Khadija Arib (PvdA)
5 juli 2011 - 26 oktober 2011
Geld voor misbruik slachtoffers kerk
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
5 juli 2011 - 19 augustus 2011
De hoge perinatale sterfte in Den Haag
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
27 juni 2011 - 12 augustus 2011
Een Groningse incestpleger
Khadija Arib (PvdA), Jeroen Dijsselbloem (PvdA)
17 juni 2011 - 5 juli 2011
Het bericht dat slechts de helft van de slachtoffers van mensenhandel aangifte doet
Khadija Arib (PvdA)
16 juni 2011 - 29 juni 2011
De invloed van leefstijlinterventies op het terugdringen van babysterfte
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 juni 2011 - 27 juni 2011
Het bericht dat tolken bij artsenbezoek niet meer worden vergoed
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 juni 2011 - 22 juli 2011
Toenemend geweld bij demonstraties in Marokko
Khadija Arib (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
6 juni 2011 - 27 juli 2011
Een resistente bacterie in het Maasstad Ziekenhuis
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
Het bericht dat wie eerlijk is over hiv een baan kan vergeten
Khadija Arib (PvdA), Sjoera Dikkers (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)