Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
11 november 2010 - 24 november 2010
Een ter dood veroordeling in Pakistan
Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel , Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
9 november 2010 - 26 januari 2011
De notitie van Amnesty International over vreemdelingenbewaring
Hans Spekman (PvdA), Joël Voordewind (CU)
5 november 2010 - 19 november 2010
UNESCO filosofiedag in Iran
Joël Voordewind (CU)
3 november 2010 - 24 november 2010
Het artikel 'Kerkgijzeling Bagdad draait uit op bloedbad'
Joël Voordewind (CU)
3 november 2010 - 4 november 2010
De geplande executie van een Iraanse vrouw
Joël Voordewind (CU)
22 oktober 2010 - 17 november 2010
Marteling van Papoea's door Indonesische militairen
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
22 oktober 2010 - 18 november 2010
Het bericht dat doorschenken aan dronken gasten in horecagelegenheden vaak voorkomt en onbestraft blijft
Joël Voordewind (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 oktober 2010 - 24 december 2010
Verontreiniging met asbest en pesticiden en herbiciden in Suriname
Stientje van Veldhoven (D66), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Esther Ouwehand (PvdD), Paulus Jansen , Liesbeth van Tongeren (GL), Helma Neppérus (VVD)
21 oktober 2010 - 24 november 2010
Bedreiging van ex-moslims in asielzoekerscentra
Cora van Nieuwenhuizen (VVD), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Hans Spekman (PvdA), Tofik Dibi (GL), Joram van Klaveren (PVV), Gerard Schouw (D66), Mirjam Sterk (CDA)
21 oktober 2010 - 15 december 2010
Kinderarbeid bij hazelnotenproductie in Turkije
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Ewout Irrgang
6 oktober 2010 - 8 oktober 2010
het bericht ‘President Indonesië stelt bezoek aan Nederland uit’
Joël Voordewind (CU)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
1 oktober 2010
Alcoholreclame rondom jeugdsport
Joël Voordewind (CU)
29 september 2010 - 13 oktober 2010
De situatie van Assyrische christenen in het Noorden van Irak
Joël Voordewind (CU)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
24 september 2010 - 3 november 2010
Salarissen boven de balkenendenorm bij de publieke omroep
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
21 september 2010 - 27 september 2010
Het weigeren van een delegatie burgemeesters uit Israël
Atzo Nicolaï (VVD), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
20 september 2010 - 2 november 2010
De betrokkenheid van o.a. de Nederlandse bedrijven Advanta en Bejo Zaden bij kinderarbeid in India
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL)
10 september 2010 - 8 oktober 2010
Het advies aan zwangere vrouwen over alcohol dat te vrijblijvend is
Joël Voordewind (CU), Nine Kooiman
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
9 september 2010 - 26 november 2010
Uitbuiting door toeleveranciers van C&A en H&M
Cynthia Ortega-Martijn (CU), Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Sjoera Dikkers (PvdA), Bruno Braakhuis (GL)
9 september 2010 - 22 november 2010
De uitzetting van een Somaliër
Joël Voordewind (CU)
9 september 2010 - 17 november 2010
Inadequaat handelen door de Centrale Autoriteit bij een kinderontvoeringszaak
Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)