Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
2 mei 2011 - 15 juni 2011
De uitspraak van het Europese Hof van Justitie waarin in een individuele zaak gevangenisstraf wegens illegaal verblijf strijdig wordt geacht met de Terugkeerrichtlijn
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Hans Spekman (PvdA), Gerard Schouw (D66), Tofik Dibi (GL)
19 april 2011 - 15 juni 2011
Het bericht dat er door de gemeente Amsterdam wordt geweigerd met het bevriezen van geld voor huisvesting van scholen
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
13 april 2011 - 1 juli 2011
De groeiende crisis tussen Hamas en Israël
Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
8 april 2011 - 27 april 2011
Kinderarbeid en onderbetaling van volwassenen bij cacao- en hazelnootproductie
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Elbert Dijkgraaf (SGP), Esther Ouwehand (PvdD), Sjoera Dikkers (PvdA), Liesbeth van Tongeren (GL)
7 april 2011 - 23 mei 2011
Het Goldstone-rapport
Joël Voordewind (CU)
7 april 2011 - 26 juli 2011
Bijna 1000 ondergrondse Hezbollah millitaire posten in Zuid-Libanon
Joël Voordewind (CU)
7 april 2011 - 23 mei 2011
De uitzetting van acht Iraakse gezinnen naar Irak
Joël Voordewind (CU), Gerard Schouw (D66), Hans Spekman (PvdA), Tofik Dibi (GL)
1 april 2011 - 16 mei 2011
Strafbaarstelling van illegaal verblijf
Joël Voordewind (CU), Hans Spekman (PvdA), Gerard Schouw (D66)
28 maart 2011 - 26 april 2011
Het aantal lang verblijvende, verwesterde Afhgaanse meisjes in Nederland, vergelijkbaar met Sahar Hbrahimgel
Joël Voordewind (CU), Hans Spekman (PvdA), Gerard Schouw (D66), Tofik Dibi (GL)
25 maart 2011 - 11 mei 2011
Slechte controle op leeftijdsgrenzen bij alcoholverstrekking en de falende campagnes om naleving te verbeteren
Joël Voordewind (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 maart 2011 - 3 mei 2011
De bewering dat in Afghanistan producten met kinder -en slavenarbeid worden gebruikt in NAVO-projecten
Joël Voordewind (CU)
21 maart 2011 - 3 mei 2011
De verheerlijking van het zelfmoordterrorisme op de staatstelevisie van de Palestijnse Autoriteit
Joël Voordewind (CU)
17 maart 2011 - 21 april 2011
De steun van president Abbas aan terroristen
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
17 maart 2011 - 27 april 2011
Inbeslagneming van een schip met wapens door Israël
Joël Voordewind (CU)
15 maart 2011 - 13 april 2011
Uitspraken van de Britse premier Cameron
Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
11 maart 2011 - 23 maart 2011
Een gesprek met ambtenaren over de cijfermatige gevolgen van de kabinetsplannen over migratie en asiel
Joël Voordewind (CU), Marianne Thieme (PvdD), Hans Spekman (PvdA), Tofik Dibi (GL), Gerard Schouw (D66)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD)
9 maart 2011 - 11 april 2011
Betrokkenheid van de UNRWA bij het verheerlijken van een zelfmoordterrorist
Joël Voordewind (CU)
8 maart 2011 - 13 april 2011
De eventuele uitzetting van een Somalische ex-moslim
Hans Spekman (PvdA), Joël Voordewind (CU), Tofik Dibi (GL), Kees van der Staaij (SGP), Gerard Schouw (D66)
3 maart 2011 - 11 maart 2011
Het vastleggen van de evolutietheorie in de nieuwe leerlijn biologie
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
25 februari 2011 - 25 juli 2011
De betrokkenheid van het Egyptische leger bij de vervolging van koptische christenen
Joël Voordewind (CU)