Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
5 juni 2013 - 10 juni 2013
De mensenrechtennota
Pieter Omtzigt (CDA), Harry van Bommel (SP), Joël Voordewind (CU), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
29 mei 2013 - 5 juni 2013
Uitzettingen van vreemdelingen naar Guinee
Gerard Schouw (D66), Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (SP), Linda Voortman (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
24 mei 2013 - 31 mei 2013
De medische behandeling van vreemdelingen
Joël Voordewind (CU), Gerard Schouw (D66), Linda Voortman (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
23 mei 2013 - 10 juli 2013
Spoedige oplossingen voor abonnementen in het scholierenvervoer
Carla Dik-Faber (CU), Joël Voordewind (CU)
21 mei 2013 - 3 juni 2013
De benoeming van Iran tot voorzitter van de VN Ontwapeningsconferentie
Han ten Broeke (VVD), Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel (SP), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
6 mei 2013 - 24 mei 2013
Financiering van bouwprojecten in India waar schending van arbeids- en kinderrechten plaatsvindt
Joël Voordewind (CU), Désirée Bonis (PvdA), Marianne Thieme (PvdD)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
6 mei 2013 - 10 juni 2013
Seksueel geweld tegen vrouwen in India en beperkingen voor mensenrechtenorganisaties
Joël Voordewind (CU)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
3 mei 2013 - 3 juni 2013
De detentie van Abdulkareem Yousef al-Khoder in Saudi-Arabië
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Pieter Omtzigt (CDA), Henk Krol (50PLUS), Harry van Bommel (SP), Bram van Ojik (GL), Joël Voordewind (CU), Han ten Broeke (VVD), Désirée Bonis (PvdA), Raymond de Roon (PVV), Esther Ouwehand (PvdD), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
26 april 2013 - 7 juni 2013
Het Rapport “Detainee Treatment”
Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel (SP), Bram van Ojik (GL), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Désirée Bonis (PvdA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
25 april 2013 - 7 juni 2013
Het initiatief Second love
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
24 april 2013 - 21 mei 2013
De ontvoering van de twee Syrische bisschoppen
Pieter Omtzigt (CDA), Bram van Ojik (GL), Harry van Bommel (SP), Han ten Broeke (VVD), Kees van der Staaij (SGP), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Joël Voordewind (CU), Désirée Bonis (PvdA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
18 april 2013 - 21 mei 2013
Over islamitisch-extremistisch geweld tegen christenen in Nigeria
Joël Voordewind (CU), Pieter Omtzigt (CDA), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
11 april 2013 - 14 mei 2013
De uitzetting van een ernstig zieke vreemdeling
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (SP), Linda Voortman (GL), Gerard Schouw (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
29 maart 2013 - 24 april 2013
Het onderzoek ‘Do time restrictions on alcohol advertising reduce youth exposure’
Joël Voordewind (CU), Nine Kooiman (SP), Kees van der Staaij (SGP)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
13 maart 2013 - 4 april 2013
Het bericht dat circa 100 huizen van Pakistaanse christenen zijn verbrand vanwege vermeende belediging van Mohammed
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Gerard Schouw (D66), Kees van der Staaij (SGP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 maart 2013 - 5 april 2013
De aanval op een christelijke wijk in de Pakistaanse stad Lahore
Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV), Han ten Broeke (VVD), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
11 maart 2013 - 1 mei 2013
Het bericht dat supermarktketens weigeren effectieve naleving van leeftijdgrenzen bij alcoholverkoop toe te passen
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
8 maart 2013 - 27 maart 2013
Het bericht dat loverboyslachtoffers hun veiligste haven verliezen
Gert-Jan Segers (CU), Joël Voordewind (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
4 maart 2013 - 28 maart 2013
De moord op een christelijke asielzoeker
Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
4 maart 2013 - 21 maart 2013
Hatelijke uitlatingen van de Turkse premier Erdogan over het Zionisme
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)