Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

453 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
31 maart 2011 - 6 april 2011
De ratificatie van het VN-verdrag voor de rechten van mensen met een beperking
Jetta Klijnsma (PvdA)
21 maart 2011 - 18 april 2011
Intersexualiteit
Ahmed Marcouch (PvdA), Jetta Klijnsma (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
15 maart 2011 - 22 april 2011
Het niet vergoeden van het tweede cochleaire implantaat bij jonge kinderen
Pia Dijkstra (D66), Jetta Klijnsma (PvdA), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Renske Leijten (SP), Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
4 maart 2011 - 23 maart 2011
Kwetsbare ouderen
Jeroen Recourt (PvdA), Jetta Klijnsma (PvdA)
3 maart 2011 - 23 maart 2011
Dreigende bezuinigingen op alle vormen van gesubsidieerde arbeid bij musea en andere culturele instellingen
Jetta Klijnsma (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
24 februari 2011
Het rapport Hoekstra
Lutz Jacobi (PvdA), Jetta Klijnsma (PvdA)
14 februari 2011 - 10 maart 2011
Het ontbreken van de Friese taal en cultuur in de adviesaanvraag voor cultuurbeleid
Lutz Jacobi (PvdA), Jetta Klijnsma (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
7 februari 2011 - 10 februari 2011
Het bericht over euthanasie bij baby's die niet gemeld wordt
Jetta Klijnsma (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
4 februari 2011 - 18 februari 2011
Het dubbel raken van Nederlandse studentenorkesten in bezuinigingen
Tanja Jadnanansing (PvdA), Jetta Klijnsma (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
21 januari 2011 - 9 februari 2011
Het gebrek aan orgaandonoren
Jetta Klijnsma (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
1 november 2010 - 2 december 2010
Het artikel 'Bezuinigingen cultuur raken vooral kinderen'
Jetta Klijnsma (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
18 oktober 2010 - 4 november 2010
Het mogelijk uitstellen van de bouw van het nationaal historisch museum
Jetta Klijnsma (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
13 augustus 2010 - 29 september 2010
Het verstrekken van een internationale huwelijksakte aan partners van hetzelfde geslacht
Jetta Klijnsma (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)