Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

720 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
16 juli 2014 - 18 juli 2014
De gevolgen van de definitieve beslissing van het Europees Comité van de Sociale Rechten (ECSR) inzake de opvang van vreemdelingen
Bram van Ojik (GL), Joël Voordewind (CU), Gerard Schouw (D66), Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
16 juli 2014 - 21 augustus 2014
Investeringen van Nederlandse bedrijven in de Palestijnse gebieden
Han ten Broeke (VVD), René Leegte (VVD)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
15 juli 2014 - 8 september 2014
De Parex-bank
Pieter Omtzigt (CDA)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
15 juli 2014 - 2 september 2014
Piraterijbestrijding in de Golf van Guinee
Raymond de Roon (PVV)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
15 juli 2014 - 2 september 2014
Piraterijbestrijding bij Somalië
Raymond de Roon (PVV)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
11 juli 2014 - 21 juli 2014
Het uiten van extreme geweldsdreigementen en het plegen van daadwerkelijk terroristisch geweld tegen (de Joodse inwoners van) Israel door terroristen en andere functionarissen van de Fatah-organisatie van PA/PLO-leider Mahmoud Abbas
Joram van Klaveren (GrBvK), Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
11 juli 2014 - 21 juli 2014
Het rapport van United Nations Relief and Works Agency (UNRWA)
Harry van Bommel (SP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
11 juli 2014 - 21 juli 2014
De rakettenregen van Hamas en Fatah onder toeziend oog van de terroristische Palestijnse “eenheidsregering”
Geert Wilders (PVV), Raymond de Roon (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
9 juli 2014 - 2 september 2014
De nog steeds niet uitgevoerde motie over het uitwisselen van informatie over in het buitenland veroordeelde zedendelinquenten, zodat ze niet in Nederland in de kinderopvang kunnen werken
Pieter Omtzigt (CDA), Madeleine van Toorenburg (CDA), Peter Oskam (CDA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
8 juli 2014 - 22 september 2014
Het bericht 'Moldaviërs halen Roemenen in'
Barry Madlener (PVV), Harm Beertema (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
7 juli 2014 - 7 oktober 2014
Het bericht dat Nederland inlichtingen over Toearegs verstrekt aan het Malinese leger
Jasper van Dijk (SP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
7 juli 2014 - 7 oktober 2014
Inlichtingenverstrekking door Nederlands leger aan leger van Mali
Raymond de Roon (PVV)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
4 juli 2014 - 21 juli 2014
Diplomaten die zware boetes ook aan hun laars lappen
Lilian Helder (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
2 juli 2014 - 10 juli 2014
Turkse steun voor ISIS-strijders
Raymond de Roon (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
1 juli 2014 - 22 september 2014
De berichten ‘Werknemers pro forma tot de islam bekeerd’* en ‘werknemers bekeerd voor klus’
Raymond de Roon (PVV), Machiel de Graaf (PVV), Geert Wilders (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
30 juni 2014 - 4 juli 2014
Het stoppen met paspoortuitgifte bij consulaten voordat de Kamer geïnformeerd is en voor 2016, wanneer dit volgens een toezegging van de minister pas zou ingaan
Martine Baay-Timmerman (50PLUS), Pieter Omtzigt (CDA), Peter Oskam (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
30 juni 2014 - 10 juli 2014
Het bericht dat de Libische mensenrechtenactiviste Salwa Bugaighis is vermoord
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Han ten Broeke (VVD), Wassila Hachchi (D66), Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU), Marit Maij (PvdA), Michiel Servaes (PvdA), Harry van Bommel (SP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
27 juni 2014 - 15 juli 2014
De gevangenschap van politieke activisten in Indonesië
Grace Tanamal (PvdA), Michiel Servaes (PvdA), Harry van Bommel (SP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
26 juni 2014 - 4 juli 2014
De vrijlating en arrestatie van een zwangere vrouw in Sudan
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Han ten Broeke (VVD), Harry van Bommel (SP), Pieter Omtzigt (CDA), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
25 juni 2014 - 30 juni 2014
Het bericht ‘Verboden vlag overschaduwt Veteranendag’
Gert-Jan Segers (CU), Raymond de Roon (PVV), Elbert Dijkgraaf (SGP), Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel (SP)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)