Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

465 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
21 juli 2015 - 2 september 2015
Het bericht dat de ramadan goed zou zijn tegen diabetes
Reinette Klever (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
17 juli 2015 - 20 augustus 2015
Het programma Bekeerd
Martin Bosma (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
14 juli 2015 - 22 juli 2015
De bedreiging en intimidatie in asielzoekerscentra (AZC's ) door islamitische asielzoekers
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
13 juli 2015 - 2 september 2015
Het bericht ‘Terrorist sprak in moskee’
Martijn van Helvert (CDA), Peter Oskam (CDA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
9 juli 2015 - 4 september 2015
Het bericht ‘terrorist sprak in moskee’
Ockje Tellegen (VVD), Sjoerd Potters (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
8 juli 2015 - 18 augustus 2015
Het bericht ‘ EU: Wij willen meer politieke islam in Europa’
Machiel de Graaf (PVV), Harm Beertema (PVV), Geert Wilders (PVV)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
26 juni 2015 - 14 juli 2015
Het bericht ‘Excuses om weigeren vrouw met nikab in bus’
Machiel de Graaf (PVV)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA)
24 juni 2015 - 22 juli 2015
Intimidatie en bedreigingen door islamitische asielzoekers
Sietse Fritsma (PVV)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
24 juni 2015 - 22 juli 2015
De veiligheid van christelijke asielzoekers op Asielzoekerscentra's (AZC’s)
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
22 juni 2015 - 17 juli 2015
Het misbruiktribunaal binnen de Rooms-Katholieke Kerk
Sharon Gesthuizen (SP)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
15 juni 2015 - 25 september 2015
Import van imams uit Marokko en Turkije en bondgenootschap met de Marokkaanse en Turkse overheid voor integratie en de-radicalisering
Sjoerd Potters (VVD), Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 juni 2015 - 3 juli 2015
Nieuwe uitspraken van de rector van de Islamitische Universiteit Rotterdam (IUR)
Pieter Duisenberg (VVD)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
8 juni 2015 - 26 juni 2015
De buitenlandse financiering van islamitische instellingen
Pieter Omtzigt (CDA), Peter Oskam (CDA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
4 juni 2015 - 17 juni 2015
Het bericht 'Medische raad bij ramadan'
Reinette Klever (PVV), Geert Wilders (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 juni 2015 - 30 juni 2015
Het reclamespotje van Stichting Moslimpleegkind
Fleur Agema (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
28 mei 2015 - 1 juli 2015
Een extremistische moslimprediker in Almere
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
13 mei 2015 - 5 juni 2015
De vermeende Sharia-driehoek in de Schilderswijk in Den Haag
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 mei 2015 - 17 juni 2015
Het bezoek van weer een haatsjeik, ditmaal aan een moskee in Helmond
Machiel de Graaf (PVV), Geert Wilders (PVV)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
7 mei 2015 - 25 juni 2015
Gezondheidsrisico’s die kunnen optreden als gevolg van aderlating of ‘wet cupping therapie’
Leendert de Lange (VVD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 mei 2015 - 28 mei 2015
Het feit dat het recht op vrijheid van gedachte, geweten en godsdienst en de vrijheid om van godsdienst of overtuiging te veranderen niet voorkomen in het actieplan van EU over mensenrechten
Raymond Knops (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)