Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

177 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
10 december 2019 - 31 januari 2020
Een onkostenvergoeding van vrijwilligers bij het Songfestival
Stieneke van der Graaf (CU), Harry van der Molen (CDA), Maurits von Martels (CDA)
Arie Slob (minister zonder portefeuille onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
17 december 2019 - 16 januari 2020
Het bericht 'Huize Ivickehaalt shortlist Europese ‘7 Most Endangered sites’'
Lenny Geluk-Poortvliet (CDA)
Ingrid van Engelshoven (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (D66)
2 oktober 2019 - 19 december 2019
De bescherming van Nederlands cultureel erfgoed
Lodewijk Asscher (PvdA)
Ingrid van Engelshoven (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (D66)
29 november 2019 - 13 december 2019
Het bericht ‘Wie beschermt onze fragiele Oude Kerk’
Roelof Bisschop (SGP)
Ingrid van Engelshoven (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (D66)

Alle
25 augustus 2011 - 23 september 2011
Tegenvallende kaartverkoop door de btw-verhoging in de cultuursector
Jetta Klijnsma (PvdA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
25 augustus 2011 - 23 september 2011
Het bericht dat de verkoop van kaarten voor het komende theaterseizoen sterk is gedaald
Boris van der Ham (D66)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
22 augustus 2011 - 9 september 2011
De verkoop van een deel van de collectie van het Wereldmuseum
Jasper van Dijk (SP)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
29 juli 2011 - 25 augustus 2011
De terugkeer van de tienertour
Jetta Klijnsma (PvdA)
26 juli 2011 - 26 september 2011
Het bericht dat ruim driehonderd geloofsgemeenschappen in Hongarije niet langer erkend dreigen te worden
Alexander Pechtold (D66), Wassila Hachchi (D66)
15 juli 2011 - 22 augustus 2011
Brim-subsidies
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
5 juli 2011 - 26 oktober 2011
Geld voor misbruik slachtoffers kerk
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
28 juni 2011 - 12 juli 2011
De bekostiging van een museumdeel door het Sultanaat Oman
Geert Wilders (PVV), André Elissen (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
31 mei 2011 - 27 juni 2011
De uitspraken van de minister in het programma TROS Kamerbreed en over de uitspraken van de staatssecretaris in het programma Spijker met koppen over Paleis Soestdijk en het Nationaal Historisch Museum (NHM)
Joël Voordewind (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 mei 2011 - 6 juli 2011
De opname van de Noordoostpolder (NOP) in de voorlopige Werelderfgoedlijst van UNESCO
Bas Jan van Bochove (CDA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
17 mei 2011 - 9 juni 2011
Overdrachtsbelasting bij een van een monumentenpand
Helma Neppérus (VVD)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
10 mei 2011 - 22 juni 2011
Subsidieverstrekking aan een site met islamityische opvoedtips
Cora van Nieuwenhuizen (VVD), Brigitte van der Burg (VVD)
4 mei 2011 - 27 mei 2011
De inzet van Poolse immigranten door Oranjeverenigingen
Margreeth Smilde (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
29 april 2011 - 6 juli 2011
De mogelijke toevoeging van de Noordoostpolder aan de Werelderfgoedlijst
Karen Gerbrands (PVV)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
12 april 2011 - 12 augustus 2011
Het aanzetten tot geweld en bedreigingen geuit door Sharia4Holland
Geert Wilders (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
6 april 2011 - 12 mei 2011
De pro-islam wervingsadvertentie van het ministerie van Defensie in het dagblad Metro
Marcial Hernandez (PVV), Geert Wilders (PVV)
6 april 2011 - 30 mei 2011
Het molesteren van journalisten door moskeebezoekers
Joram van Klaveren (PVV), Martin Bosma (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
29 maart 2011 - 18 april 2011
De financiering van een Amsterdamse moskee door het ministerie van Religieuze Zaken van Koeweit
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 maart 2011 - 13 april 2011
Een beleidsadvies meer ruimte te creëren voor de islam
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 maart 2011 - 13 april 2011
Het recente geweld tegen Koptische christenen in Egypte
Raymond de Roon (PVV), Geert Wilders (PVV)