Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1512 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
18 mei 2011 - 10 juni 2011
Het bizarre subsidiebeleid van het stadsdeel Amsterdam-Oost
Johan Driessen (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
17 mei 2011 - 6 juni 2011
Mogelijk misbruik van ontheffing ingezetenschap door wethouders
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 mei 2011 - 30 juni 2011
Workshops sociale media georganiseerd door Syntens
Afke Schaart (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 mei 2011 - 1 juni 2011
Abortus en anticonceptie op Curacao
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 mei 2011 - 1 juni 2011
De informatievoorziening aan het parlement
Ineke van Gent (GL), Mariko Peters (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 mei 2011 - 31 mei 2011
Kinderbijslag en de BES
Ineke van Gent (GL)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
10 mei 2011 - 6 juli 2011
Gemeenten die mantelzorgers aan hun lot overlaten
Renske Leijten (SP)
10 mei 2011 - 9 juni 2011
Het wegjagen van jong talent bij de overheid
Wassila Hachchi (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 mei 2011 - 6 juli 2011
Het bericht dat slechts 6,5% van de gemeenten de ondersteuning voor mantelzorg op orde heeft
Agnes Wolbert (PvdA)
4 mei 2011 - 9 juni 2011
Door het 'voorlichtingscentrum overheidsbijdragen' verstuurde brieven
Sadet Karabulut (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
4 mei 2011 - 27 mei 2011
De inzet van Poolse immigranten door Oranjeverenigingen
Margreeth Smilde (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 mei 2011 - 27 mei 2011
Het ruimen van graven in de gemeente Ede
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
26 april 2011 - 28 april 2011
De aanstelling van M. Calon als speciaal adviseur voor het verbeteringstraject bij de Dienst Regelingen
Henk van Gerven (SP)
21 april 2011 - 16 mei 2011
Het accres van het gemeentefonds voor de komende jaren
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 april 2011 - 31 mei 2011
Openbaarmaking van rulings
Bruno Braakhuis (GL)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
21 april 2011 - 9 juni 2011
De Regeling uitkering substantieel bezwarende functies
Brigitte van der Burg (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 april 2011 - 16 mei 2011
De gevolgen van scheiding van kerk en staat op de BES-eilanden
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
19 april 2011 - 17 mei 2011
Administratieve lasten/handelingen voor burgers
Mirjam Sterk (CDA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
19 april 2011 - 6 juni 2011
Het artikel 'Nieuwbouwwoning kost circa 50.000 euro meer'
Betty de Boer (VVD), Erik Ziengs (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 april 2011 - 2 mei 2011
De onafhankelijkheid van Curacao
Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)