Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

121 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
30 mei 2011 - 22 juni 2011
De mogelijke strijdigheid van de Wet Inburgering Buitenland
Hans Spekman (PvdA), Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 mei 2011 - 20 juni 2011
Het absurde RMO-advies immigranten de taal niet meer te leren
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
23 maart 2011 - 22 april 2011
Integratie van Somaliërs
Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 maart 2011 - 14 april 2011
Recente uitlatingen van de Turkse premier erdogan over de integratie van Turken in Duitsland
Han ten Broeke (VVD)
18 februari 2011 - 15 maart 2011
Het bericht dat problemen met de gezondheid Turkse en Marokkaanse vrouwen belemmeren om te werken
Joram van Klaveren (PVV), Ino van den Besselaar (PVV)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
12 januari 2011 - 9 februari 2011
De oproep van Turkse professionals om meer aandacht te schenken aan de integratieproblematiek van Turkse jongeren
Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 december 2010 - 31 januari 2011
Vrouwelijke inburgeraars die leren voor huisvrouw en niet voor een baan
Tofik Dibi (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 31 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over vermindering asiel-instroom
Emile Roemer , Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU)
2 november 2010 - 23 november 2010
De uitspraak van de Turkse regering dat Turken in Nederland niet hoeven in te burgeren
Sietse Fritsma (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 oktober 2010 - 3 november 2010
De Koerdische zender Roj TV
Harry van Bommel
22 oktober 2010 - 18 november 2010
De in Den Haag voorgestelde allochtonenstop voor het amateurvoetbal
Khadija Arib (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 oktober 2010 - 1 december 2010
Een onderzoek van Fier Frieslan
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
23 september 2010 - 30 november 2010
Het bericht dat volgende maand de eerste allochtonenkliniek opent in Amsterdam
Karen Gerbrands (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
9 september 2010 - 30 november 2010
Een iftarmaaltijd in Slotervaart
Sietse Fritsma (PVV), Hero Brinkman (PVV)
20 juli 2010 - 15 september 2010
Het dragen van een niqaab
Ger Koopmans (CDA)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
25 juni 2010 - 25 augustus 2010
De hockeyacademie voor Marokkaanse jongeren
Paul de Krom (VVD)
24 juni 2010 - 25 augustus 2010
De hockeyschool voor Marokkanen
Joram van Klaveren (PVV)
22 juni 2010 - 15 juli 2010
De effecten van etnische diversiteit op onderwijsprestaties
Elbert Dijkgraaf (SGP)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
16 juni 2010 - 23 juli 2010
Het wegpesten van een homostel uit Utrecht
Anouchka van Miltenburg (VVD), Fred Teeven (VVD)
28 april 2010 - 16 juni 2010
Het bericht dat moslimleerlingen moeite hebben met de holocaust
Martin Bosma (PVV), Sietse Fritsma (PVV), Geert Wilders (PVV)