Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

178 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
19 juli 2019 - 24 september 2019
De verbijsterende CAF affaire met de kinderopvangtoeslag
Farid Azarkan (DENK)
Menno Snel (staatssecretaris financiën) (D66)
23 juli 2019 - 24 september 2019
De kinderopvangtoeslag-affaire en alle aspecten daarvan
Pieter Omtzigt (CDA)
Menno Snel (staatssecretaris financiën) (D66)
15 juli 2019 - 24 september 2019
De verwachting dat meer ouders te maken hebben gehad met onterechte stopzetting van kinderopvangtoeslag dan eerder gedacht en het onderzoek naar andere CAF-onderzoeken
Renske Leijten (SP)
Menno Snel (staatssecretaris financiën) (D66)
15 augustus 2019 - 24 september 2019
De informatie die de regering gaf over de CAF-11 zaak aan de Nationale ombudsman
Renske Leijten (SP), Pieter Omtzigt (CDA)
Menno Snel (staatssecretaris financiën) (D66)

Alle
5 januari 2016 - 3 februari 2016
Het bericht dat de kinderopvang honderden euro's duurder wordt ondanks hogere toeslag
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 december 2015 - 3 februari 2016
De teruglopende vraag naar kinderopvang onder lagere inkomens
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
26 november 2015 - 1 december 2015
De uitzending van Radar ‘Kinderopvangtoeslag’
Steven van Weyenberg (D66), Linda Voortman (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
25 november 2015 - 1 december 2015
Toeslagpartners van ernstig zieke mensen die geen kinderopvangtoeslag ontvangen
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
25 november 2015 - 22 december 2015
Het bericht dat steeds meer kinderen opgroeien in de bijstand
John Kerstens (PvdA), Keklik Yücel (PvdA)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 november 2015 - 14 december 2015
Het bericht ‘Bijna geen mannen meer werkzaam in de kinderopvang’
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 oktober 2015 - 1 december 2015
Intensieve kindzorg
Vera Bergkamp (D66)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
9 oktober 2015 - 11 november 2015
Jonge ouder te weinig toegerust
Joël Voordewind (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
2 oktober 2015 - 6 november 2015
Camerabeelden kunnen in het kader van het vier-ogen-principe in de kinderopvang door iedereen ingezien worden
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
20 mei 2015 - 9 juni 2015
De reportage ’Rust rond de wieg’
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
23 februari 2015 - 9 maart 2015
Het nieuwe meetinstrument van de GGD dat de kwaliteit van de kinderopvang moet gaan meten
Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 februari 2015
Het bericht ‘Zonder hulp belanden we in een doos bij CS’
Pieter Heerma (CDA)
Staatssecretaris van Financiën en de Minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
20 januari 2015 - 10 februari 2015
De begeleiding van pleegouders in de Jeugdwet
Tjitske Siderius (SP)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
24 december 2014 - 23 april 2015
Het wetsvoorstel "Hervorming Kindregelingen” waarin het woord alimentatie in de memorie van toelichting slechts een keer voorkwam en wel in de artikelsgewijze toelichting
Pieter Omtzigt (CDA), Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 december 2014 - 26 januari 2015
Het bericht dat de rechter opnieuw heeft bepaald dat het korten van kinderbijslag onwettig is
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 december 2014 - 21 januari 2015
De vergrote kans op buikgriep bij kinderdagverblijven
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 november 2014 - 11 december 2014
De gevolgen van de wet hervorming kindregelingen voor de hoogte van de te betalen kinderalimentatie
Ard van der Steur (VVD), Jeroen Recourt (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
25 augustus 2014 - 18 september 2014
Achterstallige vergoedingen en declaraties van werknemers van kinderdagopvangorganisatie Estro
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 augustus 2014 - 18 september 2014
Bonussen voor de top van Estro kort voor het faillissement en de geheime overname van Estro
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 augustus 2014 - 18 september 2014
De bonussen van de top van Estro kinderopvang
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)