Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

959 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
8 maart 2011 - 13 april 2011
De eventuele uitzetting van een Somalische ex-moslim
Hans Spekman (PvdA), Tofik Dibi (GL), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Gerard Schouw (D66)
3 maart 2011 - 4 april 2011
Het bericht 'Uitzetting naar Irak verscheurt asielzoekersgezin'
Kees van der Staaij (SGP)
3 maart 2011 - 31 maart 2011
Het voorstel om burgemeesters in uitzonderlijke gevallen beslissingsbevoegdheid te geven over de verblijfstatus van vreemdelingen
Tofik Dibi (GL)
22 februari 2011 - 31 maart 2011
De opvangomstandigheden voor asielkinderen
Nine Kooiman , Hans Spekman (PvdA)
16 februari 2011 - 17 maart 2011
Het bericht dat de Dienst Islamitische Geestelijke Verzorging van het ministerie van Defensie een symposium houdt over islam en krijgsmacht
Geert Wilders (PVV)
14 februari 2011 - 6 april 2011
De positie van homoseksuele asielzoekers
Hans Spekman (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
14 februari 2011 - 19 april 2011
Uitspraken van de minister voor Immigratie en Asiel in de media over de zaak van Sahar Hbrahimgel
Hans Spekman (PvdA), Joël Voordewind (CU), Tofik Dibi (GL), Marianne Thieme (PvdD), Gerard Schouw (D66)
11 februari 2011 - 4 maart 2011
Het bericht 'De totale oorlog tegen de elite van 't volk'
Tofik Dibi (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 februari 2011 - 23 maart 2011
Het nieuwe immigratierecord
Sietse Fritsma (PVV), Geert Wilders (PVV)
8 februari 2011 - 9 maart 2011
Onvoldoende capaciteit bij ambassades voor het afleggen van de toets inburgering buitenland
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
4 februari 2011 - 22 maart 2011
Zijn gesprek met het COC over voornemens van het kabinet die gezinsvorming van partners van hetzelfde geslacht belemmeren
Martijn van Dam (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
3 februari 2011 - 1 maart 2011
De kritiek van de Raad van Kerken op het asielbeleid
24 januari 2011 - 23 maart 2011
Asielzoekers die te lang vast zitten op Schiphol
Tofik Dibi (GL)
14 januari 2011 - 3 februari 2011
De beslissing van de Raad van State dat illegalen niet meer aan de grens mogen worden aangehouden
Cora van Nieuwenhuizen (VVD)
12 januari 2011 - 20 januari 2011
De uitspraak van het Gerechtshof in Den Haag over de opvang van minderjarige kinderen van vreemdelingen
Hans Spekman (PvdA)
5 januari 2011 - 15 februari 2011
De op handen zijnde uitzetting van een Somaliër
Joël Voordewind (CU)
31 december 2010 - 25 januari 2011
De gevolgen van ketenaansprakelijkheid op grond van de Wet Arbeid Vreemdelingen (WAV)
Cynthia Ortega-Martijn (CU), Arie Slob (CU)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
29 december 2010 - 10 januari 2011
De bouw van twee moskeeën voor illegalen in Athene onder andere gefinancierd door Nederlandse belastingbetalers
Louis Bontes (PVV), Geert Wilders (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
24 december 2010 - 1 maart 2011
Het oppakken van een asielzoeker bij de geboorteaangifte
Nine Kooiman
22 december 2010 - 8 februari 2011
De registratie van een tweede nationaliteit in de Gemeentelijke Basisadministratie (GBA)
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD), Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)