Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1006 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
27 augustus 2014 - 10 september 2014
Het bericht ‘Discussie illegalen op scherp’
Bram van Ojik (GL), Sharon Gesthuizen (SP), Gerard Schouw (D66), Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
4 augustus 2014 - 5 september 2014
Het bericht 'Cameron beperkt uitkeringen voor EU-migranten'
Malik Azmani (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
23 juli 2014 - 5 augustus 2014
Het hoogste aantal asielzoekers in 13 jaar
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
4 juli 2014 - 29 juli 2014
Een tbs’er die 100 euro per dag vangt door getalm van de IND
Lilian Helder (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
27 juni 2014 - 15 juli 2014
De asielaanvraag van klokkenluider Snowden
Ronald van Raak (SP)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
20 juni 2014 - 16 juli 2014
De verwachte toename van medische kosten voor asielzoekers
Reinette Klever (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
16 juni 2014 - 15 juli 2014
Vluchtelingen met vals paspoort die vrijuit gaan
Lilian Helder (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 juni 2014 - 10 juli 2014
Het niet vervolgen van vluchtelingen met valse papieren
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
11 juni 2014 - 2 juli 2014
Het tekort aan woningen voor ex-asielzoekers
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
27 mei 2014 - 23 juli 2014
Het aantal vreemdelingen in isoleercellen
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
26 mei 2014 - 2 juni 2014
Het bericht dat Duitse agenten asielzoekers weigeren aan de grens
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
20 mei 2014 - 4 juni 2014
De betekenis van de uitspraak van het Europees Comité voor Sociale Rechten (ECSR)
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (SP), Linda Voortman (GL), Gerard Schouw (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
13 mei 2014 - 23 mei 2014
De komst van het Eritrees voetbalelftal naar Nederland
Sietse Fritsma (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
29 april 2014 - 16 juni 2014
Turkse rellen in Rotterdam
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 april 2014 - 15 mei 2014
Het bericht ‘Vorig jaar twintig doden door eergerelateerd geweld’
Machiel de Graaf (PVV), Geert Wilders (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 april 2014 - 15 mei 2014
De groei van het aantal eerwraakmoorden
Joram van Klaveren (GrBvK)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
25 april 2014 - 26 mei 2014
Richtsnoeren voor de toepassing van de richtlijn inzake het recht op gezinshereniging
Linda Voortman (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
18 april 2014 - 17 juni 2014
Nareis van meerderjarige ongehuwde kinderen
Sharon Gesthuizen (SP), Linda Voortman (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
18 april 2014 - 23 mei 2014
Boetes die vluchtelingen krijgen omdat zij niet aan hun verzekeringsplicht voldoen
Marit Maij (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
4 april 2014 - 9 mei 2014
Het bericht ‘Large increase to almost 435000 asylum applicants registered in the EU28 in 2013’
Malik Azmani (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)