Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

975 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
19 december 2014 - 21 januari 2015
Het artikel ‘culturele topinstellingen worstelen met regels bij aantrekken van talent van buiten EU’
Vera Bergkamp (D66), Steven van Weyenberg (D66)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
17 december 2014 - 13 januari 2015
De uitspraken van een tweetal VN-rapporteurs over het ontbreken van een bed-bad-brood voorziening voor uitgeprocedeerde vreemdelingen in Nederland
Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
15 december 2014 - 12 januari 2015
De nareis van meerderjarige kinderen van vluchtelingen
Attje Kuiken (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
10 december 2014 - 3 februari 2015
Suïcidepogingen in de gesloten gezinslocaties in Zeist
Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
9 december 2014 - 14 januari 2015
De uitlatingen van het Bureau Medische Advisering (BMA) over een suïcidale vreemdeling
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
5 december 2014 - 17 december 2014
Winterse illegalenopvang in Amsterdam
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
1 december 2014 - 21 januari 2015
De toespraak van de Britse premier Cameron en de berichtgeving ‘Cameron presenteert strengere regels voor EU-migranten'
Malik Azmani (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 november 2014 - 3 februari 2015
Geweld in en om asielzoekerscentra
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
24 november 2014 - 3 februari 2015
Het artikel ‘Asielopvang tikkende tijdbom’
Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
17 november 2014 - 25 november 2014
De afspraak om in het dorp Oranje honderden asielzoekers te plaatsen in recreatiewoningen
Sietse Fritsma (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 november 2014 - 25 november 2014
De gevolgen van het besluitmoratorium voor vluchtelingen uit Irak
Attje Kuiken (PvdA), Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
5 november 2014 - 24 november 2014
Langdurige vreemdelingenbewaring zonder bijstand van een advocaat
Attje Kuiken (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
5 november 2014 - 26 november 2014
Het bericht ‘Man Ingabire in oorlog met justitie’ en soortgelijke berichten
Michiel van Nispen (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
31 oktober 2014 - 13 november 2014
Een asielzoekerscentrum in Winschoten of Scheemda
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
24 oktober 2014 - 18 november 2014
Het bericht dat de rechters bij de Raad van State zelden de kant van de vluchteling kiezen
Attje Kuiken (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
21 oktober 2014 - 20 november 2014
Een illegale Marokkaan die een terreuraanslag wilde plegen
Joram van Klaveren (GrBvK)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
15 oktober 2014 - 12 november 2014
De opvang van Nederlandse kinderen in gezinsopvanglocaties
Gerard Schouw (D66), Attje Kuiken (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
14 oktober 2014 - 24 oktober 2014
De situatie in de IJsselhallen in Zwolle
Linda Voortman (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
13 oktober 2014 - 21 oktober 2014
De gevolgen van de toename in de uitstroom van erkende asielzoekers uit de reguliere opvangcentra op het aanbod van beschikbare woningen
Jacques Monasch (PvdA)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD)
13 oktober 2014 - 3 november 2014
Het onderwijs aan asielkinderen
Loes Ypma (PvdA), Marit Maij (PvdA)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)